Natáčení třetí řady Stranger Things skončilo poměrně nedávno. Dozvědět jsme se to mohli především díky sociálním sítím, kam mladí představitelé našich oblíbených hrdinů, přidali velké množství příspěvků, ve kterých se vzájemně loučili. Nejvíce emotivní to však bylo pro Millie Bobby Brown alias Jedenáctku. Ta byla z konce natáčení velmi smutná. Na základě jejích příspěvků a reakcí se objevila nová teorie, která se začala šířit napříč internetem. Opustí nás Jedenáctka ve finále třetí řady? Na to se podíváme v několika řádcích níže.

Krátce po ukončení natáčení třetí řady přidala na sociální sítě Millie Bobby Brown fotku, na které je spolu s představitelkou Max, Sadie Sink. Tuto fotku okomentovala: „Rozloučily jsme se a já dala své nejlepší kamarádce to největší objetí a řekla jí, že ji mám moc ráda. Má sestra navždy.“

Millie Bobby Brown/Instagram

Sadie Sink přidala tu stejnou fotku s podobným srdceryvným popiskem. Pojďme se však podívat na menší porovnání s předchozí řadou. Po ukončení druhé řady totiž přidala Millie Bobby Brown na svůj Instagram rovněž fotku s velmi dojemným popiskem, tehdy však nebyla dojatá tak jako teď, tedy po ukončení natáčení třetí řady.

Millie Bobby Brown/Instagram

Po ukončení natáčení druhé řady se Millie rovněž rozloučila se svou dobrou kamarádkou, ale ne tak emotivně, jako tomu udělala v letošním roce. Možná si říkáte, že její smutek vyvolává fakt, že se nejspíš dlouho neuvidí. To však není tak úplně pravda. V době, kdy přidala Millie svůj příspěvek, napsala do komentářů odpověď pro Sadie, v níž stálo, že se uvidí příští týden.

Millie Bobby Brown/Instagram

Nedávno vyšla nová kniha, která mapuje natáčení celého seriálu. Kniha nese název Stranger Things: Worlds Turned Upside Down a tvůrci seriálu, bratři Dufferovi, v ní odhalují, že Jedenáctka měla zemřít již v první řadě.

„Jedenáctka se měla obětovat a tím tak všechny zachránit,“ prozradil Ross Duffer. Nicméně kvůli tomu, jak výjimečná tahle mladá herečka byla, změnili bratři Dufferovi svůj názor a rozhodli se ji přivést zpět, aby mohla natočit vícero sérií.

Po odvysílání druhé řady víme, že Jedenáctka naši skupinu zachránila již podruhé a pokaždé jí to stálo velké úsilí. Má tahle mladá výjimečná dívka opravdu devět životů?

 „I když zavřeli dveře Mind Flayerovi, ve světě Vzhůru nohama je daleko více stvoření, které představují pro naši dětskou partu, ale především pro Jedenáctku, velké nebezpečí. Mind Flayer v průběhu druhé řady o Jedenáctce vůbec nevěděl, nyní o ní již ví a nejen to, zná také sílu jejích schopností.“

Flowers in Chania
descendants.wikia.com

Zemře Jedenáctka ve třetí řadě? To nevíme. Měli bychom se o Jedenáctku bát? Rozhodně! Po příspěvcích Millie na sociálních sítích, čím dál tím více fanoušků začalo spekulovat o tom, že její charakter pravděpodobně zemře. Millie byla totiž jediná, pro kterou byl konec natáčení tak intenzivní, např. představitel Mikea, Finn Wolfhard, informaci o ukončení natáčení pojal poměrně vtipně a oznámil ji v jednom rychlém instagramovém příběhu.

Těžko říct, zdali Jedenáctka zemře. Tato postava si toho protrpěla opravdu hodně, na druhou stranu také mnohé získala – navázala vztah s Mikem a stala se adoptivní dcerou šerifa Hoppera. Pakliže by Jedenáctka ve finále třetí řady zemřela, byl by to velmi nečekaný a krutý zvrat. Nemluvě o tom, jak by to poznamenalo postavu Jima Hoppera.

Jak to nakonec dopadne, uvidíme až v příštím roce. Zatím můžeme pouze polemizovat. Existuje daleko více teorií o vývoji událostí ve třetí řadě. Postava Jedenáctky není jedinou, u které se spekuluje, že by ve třetí řadě zemřela. Ani s Jonathanem to nemusí dopadnout úplně nejlépe. Nebojte se nám napsat váš názor dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně kontrolovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka.

-reklama-