Jak jsme vás již informovali v článku ZDE, Vikingům i přes spoustu pochybností byla nakonec přiklepnuta i šestá série. Pátá série se na našich televizních obrazovkách objeví už letos, přesněji řečeno 29.11.2017 a čeká nás dvacet epizod. History Channel a tvůrci ale nezahálí a právě spustili natáčení série pro příští rok.

Všichni herci ze seriálu se během minulého týdne sletěli do Irska, kde se rozběhlo natáčení šesté série a díky fotkám z Instagramů jednotlivých herců můžeme trochu tušit, co nás čeká příští rok a kdo přežije / nepřežije letos. Pokud se při pohledu na fotku stejně jako spoustu jiných fanoušků ptáte „To vedle Bjorna je Porunn?!“ tak ne, není. Je to přítelkyně herce Alexandera Ludwiga (Bjorn) a k Vikingům se přidá v další sérii, zatím ale nevíme, zda je pouze součástí komparzu, nebo jestli si zahraje nějakou novou postavu.

Zdroj: Instagram Katheryn Winnick

Tuto fotku dala na svůj profil herečka Katheryn Winnick (Lagertha) a je z právě probíhajícího natáčení. Díky tomu můžeme s jistotou říct, že pátou sérii přežijí minimálně Lagertha, Bjorn, Torvi a Hvitserk. Je tedy jasné, že i přes drsně vyhlížející spory Lagerthy s Ivarem k naplnění její věštby prozatím nedojde, takže si diváci a fanoušci této krásné válečnice mohou oddychnout, protože ještě tuto sérii ji určitě vídat budeme.

Zdroj: History Channel Vikings

K vyplnění oné věštby a tím pádem i k smrti samotné Lagerthy by mělo dojít až v šesté sérii, jelikož se zdá, že to bude zároveň poslední série Vikingů, čili ani více možností není. Nedávno také vyšlo najevo, že jednu z epizod bude režírovat sama herečka Katheryn Winnick, je tedy dost pravděpodobné, že to bude právě onen díl, kde její postava zemře.

CO NÁS ČEKÁ V 5. SÉRII + TRAILER S ČESKÝMI TITULKAMI NALEZNETE zde.

Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz