Zbrusu nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, se představí v neděli 6. září. Diváky čeká večer plný překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Tento formát už byl úspěšně odvysílán v několika sériích v USA, ve Velké Británii, v Bulharsku, Německu nebo Nizozemí. Prima nasazuje konkurenci oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, která odstartovala novou sezónu v sobotu 5. září. 

Pořad Zlatá maska podobně jako velmi úspěšná světová show Česko Slovensko má talent vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Režie se tentokrát ujal Tomáš Eibner. Diváky budou bavit detektivové (čtyři známé osobnosti), kteří budou komentovat předvedené výkony, a dvanáct soutěžících – šest Čechů a šest Slováků.

Moderování pořadu se ujme Martin Pyco Rausch, známý jako moderátor z několika sérií ČSMT. Složení detektivů bude různorodé. V žádném dílu nebude chybět herec a zpěvák Jakub Prachař, který právě s Martinem Pycem vytvořil skvěle fungující moderátorskou dvojku v prvních ročnících ČSMT, a Michal Hudák – populární slovenský moderátor, divadelní a filmový herec. Český divák ho mohl vidět např. ve filmu Želary nebo v seriálu Zdivočelá země. Michal získal několik ocenění OTO – osobnost televizní obrazovky, a za rok 2019 se stal dokonce absolutním vítězem.

Dále se za komentátorským pultem objeví také legenda Jiřina Bohdalová, kterou není třeba více představovat, a oblíbený moderátor Libor Bouček, který si ovšem tentokrát vyzkouší trochu jinou roli. Těšit se můžete ale také na další hvězdné detektivy, např. na Martu Jandovou, Andreu Verešovou či Celeste Buckingham.

Soutěžit budou české a slovenské osobnosti z řad zpěváků, herců nebo sportovců v neuvěřitelných, až bizarních kostýmech. V každém dílu jedna z celebrit vypadne, a až pak dojde k odmaskování a odhalení, kdo se pod maskou skrýval. Odvážné osobnosti vás budou bavit pod maskami: Páv, Jednorožec, Chobotnička, Krokouš, Bubák, Buldoček, Zajíc, Zmrzlina, Lev, Panda, Robot a Hmyzák. Ovšem účinkující zůstávají po celou dobu top secret! Kvůli absolutnímu utajení se pořad natáčí v maďarské metropoli Budapešť. Přesné složení účinkujících znají pouze dva lidé, a ani generální ředitel skupiny Prima netuší, kdo se skrývá pod maskou. První epizoda startuje v neděli 6. září ve 20.15 na Primě.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz