Dvakrát „Vyvolený“ Vladko Dobrovodský (43) se českému divákovi zapsal do povědomí v roce 2005, kdy 20. srpna zahájil svůj pobyt v uzavřené vile spolu s dalšímu 14 lidmi a těsně před Vánocemi ji opouštěl po dlouhých 114 dnech jako vítěz první řady reality show VyVolení a získal ceny v hodnotě 11 milionů korun. Stal se velmi výraznou osobností celé show, a to hlavně díky svému extravagantnímu chování, křiku a nervovým výbuchům, které jeho pobyt ve vile pravidelně a velmi často doprovázely. 

Rodák z Brna a bývalý kuchař Vladko Dobrovodský se narodil 12. května 1978. Před vstupem do vily pracoval jako kuchař v nemocnici Motol v Praze. V roce 2005 o něm vyšla kniha s názvem Můj život s Vladkem, kterou napsal jeho tehdejší partner Robert Votruba.

O pár let později se Vladko opět přihlásil na konkurz do VyVolení a i tentokrát se ve vile objevil. Čtvrtou a poslední sérii opět vyhrál a v roce 2013 tak získal 5 milionů korun. Duely s ním pro všechny soutěžící znamenaly pouze jediné, a to, že půjdou domů. Vladko se těšil opravdu velké oblíbenosti u publika a tak své spolubydlící z vily převálcoval vždy s převahou. K jeho popularitě u diváků jistě přispěly i časté hysterické výlevy, které byly během jeho pobytu v obou řadách na denním pořádku a diváci tak napjatě čekali, co opět vyvede.

V České republice jej nic nedrželo a tak se před lety odstěhoval do španělské Valencie, kde se snažil prorazit jako herec poté, co navštěvoval kurzy herectví. To mu však nevyšlo. Zpátky domů občas zavítá, aby navštívil svoji matku.

Na dotazy novinářů, kde se aktuálně nachází a co dělá, však reaguje negativně a místo svého pobytu si střeží. Nechce se bavit ani o soutěži, je to pro něj uzavřená kapitola. Na peníze z výhry je prý opatrný a tak nehrozí ani po tolika letech, že by o ně přišel a neměl z čeho žít.

Zdroje informací: wikipedia.cz, plus7dni.pluska.sk, zivotopis.osobnosti.cz

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA