Sci-fi seriál Westworld, který debutoval v roce 2016 a dva roky později pokračoval druhou řadou, si udržel svou kvalitu, a to i navzdory dvouleté pauze. Po dalších dvou letech se dočkáme třetího pokračování. Kdy se můžeme na novou sérii těšit a jak vypadá první trailer? 

Třetí řada úspěšného seriálu Westworld z produkce HBO má oficiální premiéru 15. března 2020. Z původního obsazení se můžeme těšit např. na Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy), Thandie Newton (Maeve Millay), Eda Harrise (Muž v černém), Tessu Thompson (Charlotte Hale) či Jeffreyho Wrighta (Bernard Lowe).

Nově uvidíme hvězdu seriálu Perníkový táta (2008), Aarona Paula, který by měl sehrát v nadcházející sérii důležitou roli.

Zatím nebylo potvrzeno, kolika epizod se dočkáme, nicméně soudě podle předešlých sérií můžeme očekávat opět deset epizod.

O příběhu toho také nevíme mnoho, avšak je velmi pravděpodobné, že se již nedočkáme parku Westworld. Jak prozradili sami tvůrci a první trailer, tak ve třetí řadě prozkoumáme více ten skutečný svět, který je za hranicemi parku.

Trailer na třetí řadu:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Redaktor a admin TVGURU.CZ. Filmový a seriálový nadšenec. Návštěvník NdB a jiných divadel. Zálibu nacházím i ve čtení knih a komiksů, jenž také mnohdy bývají předmětem mých článků.