Tvůrce seriálu American Horror Story, Ryan Murphy, sdílel včera na sociálních sítích krátké video, které nám prozrazuje, na koho se můžeme v připravované 10. řadě těšit. Můžeme očekávat návrat hned několika skalních herců. Přibyli nám však také herci noví, mezi které se také řadí Macaulay Culkin alias Kevin McCallister z úspěšné rodinné komedie Sám doma (1991).

American Horror Story je seriál, který byl vůbec poprvé odvysílán v roce 2011, kdy tvůrce Ryan Murphy zaujal hned několik milovníků hororu. První řada s podtitulem Murder House sklidila velmi pozitivní ohlasy a o pokračování se tedy dlouho nespekulovalo.

Seriál se stal antalogickou sérií, která nám každý rok odvypráví nový příběh (většinou) se stejným hereckým obsazením. Murphy zabrouzdal do léčebny pro psychicky nemocné, na přehlídku hrůz, ale také do politiky současné společnosti.

Každá série přišla vždy s něčím novým a i přesto, že poslední dvě řady vyvolávají v divákovi dojem, že seriálu pomalu dochází dech, se Ryan Murphy nevzdává a hodlá ve svém díle pokračovat i nadále. Zatím byl seriál odklepnut pro další čtyři série, včetně té desáté, tudíž bychom se měli dočkat celkem 13 sérií z tohoto hororového světa.

Ryan Murphy sdílel na svém Instagramu video, ve kterém prozrazuje velká jména, která můžeme v nastávající řadě očekávat. V poslední 9. řadě chyběla fanoušky oblíbená herečka Sarah Paulson a milovník všech dívek Evan Peters.

Ti by se však podle nejnovějších informací měli v 10. řadě objevit. Stejně tak se můžeme těšit na návrat Kathy Bates, Lily Rabe, Finna Wittrocka či Billie Lourd. Novým přírůstkem se stal již zmíněný herec Macaulay Culkin, který se touží vrátit na výslunní a stát se hercem, jak se sluší a patří.

Mnoho filmových tvůrců mu tuto možnost nedopřálo, Murphy mu však šanci dal. Jak si Culkin poradí se svou rolí v hororovém seriálu, to uvidíme již za několik měsíců. Krátké video, které sdílel Murphy, není zajímavé jen díky hereckému ansámblu, ale také prostředím, ve kterém je video natočeno.

Zcela jistě jde o nějakou pláž. V pozadí můžeme slyšet píseň „Dead of Night“ od Orvilla Pecka. Ve video klipu lze vidět zpěváka, který je oblečený jako kovboj a nosí masku. Jaký má tohle všechno vliv na 10. řadu? Těžko říct. Možností je mnoho. Může jít o nastínění děje, který může být tentokrát spojen s mořem či nějakou komunitou na pobřeží. Nemusí se však jednat o nic důležitého a tvůrci se nás tímto krokem pouze snaží svést z cesty.

Ať už jsou Murphyho plány pro 10. řadu jakékoli, jedno je jisté: po dlouhé době má k dispozici opravdu bohaté herecké obsazení, které se z velké části skládá z herců a hereček, kteří jsou u diváků velmi oblíbení. Jak se s tím talentovaný režisér a scénárista popere tentokrát, na to se budeme muset ještě chvíli počkat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz