Premiéra 7. série American Horror Story se neodvratně blíží. Dočkáme se jí už za měsíc a už nyní známe téma, přesné datum premiéry, herecké obsazení a pár jmen nových postav, které uvidíme v 7. sérii. Mezi tyto jména přibylo pár dalších. Kompletní seznam všech jmen naleznete níže. Přečíst si také můžete novinky o sedmé řadě American Horror Story, mrknou na prvních deset teaserů a podívat se na kompletní herecké obsazení.

7. ALLY A KAI

ZDROJ: FOX American Horror Story

Jména postav Evana Petersna a Sarah Paulson známe již delší dobu, a proto je zmíním jen tak letmo. Sarah Paulson ztvární postavu jménem Ally a Evan Peters zase postavu jménem Kai. Postava Evana, Kai, by měla dostat v 7. sérii více prostoru.

6. DR. RUDY VINCENT

ZDROJ: http://ew.com/

Dostáváme se k novému jménu postavy. Jedná se o doktora Rudyho Vincenta, kterého ztvární Cheyenne Jackson, který se k American Horror Story Family přidal roku 2015, tedy v páté řadě, která nesla podtitul Hotel, kde ztvárnil postavu Willa Drakea. Rok poté jsme jej mohli vidět v další sérii, která nesla podtitul Roanoke, kde tentokrát ztvárnil Sidneyho Aarona Jamese.

5. IVY MAYFAIR RICHARDS

ZDROJ: http://ew.com/

Máme tu další charakter, který ztvární herečka, kterou jsme v American Horror Story neměli zatím tu čest vidět. Jedná se o první sérii Alison Pill, která ztvární postavu jménem Ivy Mayfair Richards. Tuto herečku můžeme znát např. z filmu Ledová archa (Snowpiercer).

4. DETECTIVE SAMUELS

ZDROJ: http://ew.com/

Opět další nováček, tentokrát se jedná o Coltona Haynese, který ztvární postavu detektiva Samuelse. Coltona můžeme znát například ze seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě) nebo Arrow.

3. WINTER ANDERSON

ZDROJ: http://ew.com/

Billie Lourd, opět další nová tvář, která ztvární postavu s pozoruhodným jménem Winter Anderson. Tuto herečku jsme mohli vidět např. v seriál Scream Queens odkud ji pravděpodobně tvůrce obou seriálu (Ryan Murphy) dostal do American Horror Story. Mimochodem, také vás děsí klaun pod postelí, na které Winter sedí?

2. HARRISON WILTON

ZDROJ: http://ew.com/

Billyho Eichnera můžeme znát např. z televizního pořadu Billy on the Street. Také se na něj můžeme těšit v připravovaném snímku Lví král – podle všeho se jedná o hrané zpracovaní původního filmu. Billy v připravovaném snímku propůjčí svůj hlas postavě jménem Timon. Nicméně v 7. sérii American Horror Story se na něj můžeme těšit jako na Harrisona Wiltona!

1. ZÁVĚR

ZDROJ: http://ew.com/

Na závěr mám pro Vás menší postřeh. Na nových promo plakátech, které nám představují nové postavy, můžeme vidět i klauny. Vždy se nacházejí někde v pozadí a působí skutečně děsivě. Na fotkách z natáčení dokonce můžeme vidět i připomínku samotného Twistyho, jenž se objevil ve 4. sérii (American Horror Story: Freak Show).

Nakonec přikládám několik fotek z natáčení 7. série:

Nové promo obrázky oznamující jména postav v původním formátu: 

Jak se Vám jména postav líbí? Na koho se těšíte nejvíce? Co od nové série očekáváte? Napište nám Váš názor dolů do komentářů.