Patříte taky mezi fanoušky, kteří nikdy nemají nahraných dost hodin z oblíbené fantasy hry Zaklínač? V tom případě Vás jistě potěší informace, že se dočkáme nové spin-off hry z tohoto světa pod názvem Thronebreaker: The Witcher Tales, a v tomto článku se taky dozvíte oficiální datum vydání této hry. 

O Zaklínači se v poslední době mluví téměř všude, především s přicházející premiérou seriálu na Netlixu. Přestože příběh herního Zaklínače je už u konce, neznamená to, že neexistují další dobrodružství pro hráče, které by si mohli herní nadšenci vychutnat. O spin-offu Thronebreaker jste možná zaregistrovali informaci od tvůrců, kteří nás o ní informovali prostřednictvím oficiálního twitter účtu. A konečně známe taky oficiální datum vydání této hry a to je 23. října 2018 pro počítač. Na konzole XBox One a PS4 se dostane 4. prosince 2018.

TRAILER:

Samozřejmě, fanoušci jsou více než nadšení, že se tento svět opět rozšíří, ačkoli již hlavní postavou není oblíbený Geralt. A co nám nová hra nabídne? „Thronebreaker je singleplayerovka, která se odehrává ve světě Zaklínače, kde se spojuje vyprávění s unikátními hádankami a mechanizmem kartové bitvy.“ Hra je vyrobena vývojáři, kteří mají na svědomí některé z nejznámějších momentů hry The Witcher 3: Wild Hunt. Hra nabízí skutečný královský příběh Meve, válečné veteránky a královny dvou severních říší – Lyrie a Rivie. Tváří v tvář blížící se Nilfgaardské invazi je Meve nucena opět vstoupit do války a vydat se na temnou cestu ničení a pomsty.

Jak se vám líbil ve třetím díle hry Gwint? Plánujete si svoji sbírku rozšířit o tuto novinku? Vaše odpovědi nám neváhejte napsat do komentářů. 

Zdroj: comicbook.com; pinterest.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz