Jedním z očekávaných filmů letošního roku je i třetí Spider-Man, který by měl do kin zamířit koncem prosince. Co mu však chybí, je oficiální podtitul, který se u předchozích dílů točil hlavně kolem domova. Bude tomu tak ale i tentokrát? Představitel pavoučího muže, Tom Holland, škádlí společně s Jacobem Batalonem a Zendayou fanoušky na  sociálních sítích.

AKTUALIZACE: Tvůrci smetli veškeré spekulace ze stolu krátkým videem, na jehož konci zdobí střed tabule oficiální název filmu – Spider-Man: No Way Home. Premiéra zůstává v prosinci letošního roku.

„Jsme nesmírně rádi, že s vámi můžeme sdílet podtitul našeho nového filmu! Užijte si jej – a jako dárek přidáváme i novou fotografii.“ Toto oznámil představitel Peterova nejlepšího kamaráda Neda, herec Jacob Batalon, téměř 1,5 milionům sledujícím. Jako první si lze skutečně všimnout fotografie s ústřední trojicí postav ve složení Ned, Peter Parker a MJ (Zendaya). Druhá fotografie patří již zmíněnému podtitulu i se známým logem, který tentokrát zní „Home-Wrecker“, což v překladu znamená sukničkář či člověk, který záměrně rozbíjí vztahy.

Nebyl by to ale Marvel, kdyby se v komentářích nerozjela vášnivá diskuze o tom, zda je informace skutečně pravdivá či nikoliv. Navíc i sám Tom Holland příspěvek okomentoval slovy „Počkat, cože?!“, jakoby ani sám nerozuměl tomu, na co vlastně kouká. Zanedlouho poté zveřejnil Holland na vlastním profilu další dvě fotografie, z nichž první znázorňuje tu samou scénu a na druhé vidíme pro změnu zase nápis „Spider-Man: Phone Home“. Zendaya rovněž nelenila a fanouškům naservírovala podtitul „Home Slice“. Jde skutečně o tři žhavé kandidáty, nebo jen o součást skvěle promyšleného divadýlka pro nedočkavé fanoušky, kteří měli naposledy šanci vidět nějaký MCU film (a shodou náhod druhé pokračování Spider-Mana) v kině rok a půl zpátky?

Odpověď na tuto otázku zjistíme nejspíše brzy, protože jedním z hostů v nejnovějším díle Show Jimmyho Fallona nebude nikdo jiný, než Holland. Ten bude mluvit zejména o chystaném dramatu Cherry, natočeném dle stejnojmenného románu od Nica Waltera, ovšem řeč dojde pravděpodobně i na nový pavoučí film. Režie se opět ujal Jon Watts a kromě známých postav se můžeme těšit i na Jamieho Foxxe a Alfreda Molinu. Oba si zopakují roli záporáků z minulých pavoučích titulů. Uvidíme také Benedicta Cumberbatche (Doctor Strange), Tonyho Revoloriho (Flash Thompson) a Ariana Moyaeda (soukromé očko).

Zápletka bude zaměřena na důsledky odhalení Spider-Manovy identity celému světu, o které se postaral záporák Mysterio. Dojít má i k představení možného multiverza.

Kinopremiéra je prozatím stanovena na 17. prosince 2021, ale vzhledem k situaci se nabízí možnost, že bude o pár měsíců odsunuta. Dejte nám každopádně vědět, jak se na snímek těšíte – můžete to udělat níže v komentářích nebo na naší facebookové stránce.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Instagram.com, Dictionary.cambridge.org, Cbr.com
Adam Pospíšil
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.