Čtvrtá série Fear The Walking Dead je příslibem toho nejlepšího, co jsme doposud v rámci tohoto spin-offu viděli. A nyní konečně víme, kdy to vypukne!

Fear The Walking Dead se svou novou sezónou navrátí již 15. dubna 2018 ve 22:00 tamního času, tedy pouhou hodinu po odvysílání finále osmé série The Walking Dead.

Nadcházející série bude obsahovat jeden z nejočekávanějších momentů a to přestup Morgana Jonese z The Walking Dead. V oficiální synopsi je uvedeno, že uvidíme svět Madison Clark skrze Morganovy oči.

Fear The Walking Dead (2018)
Maggie Grace as Althea, Lennie James as Morgan Jones – Fear the Walking Dead _ Season 4, Episode 1 – Photo Credit: Richard Foreman, Jr/AMC

„Ve čtvrté sezóně Fear The Walking Dead uvidíme svět Madison Clark a její rodinu novýma očima –  očima Morgana Jonese. Minulost postav se mísí s jejich nejistým stavem, protože se setkávají s novými přáteli, nepřáteli a hrozbami. Bojují proti sobě navzájem a proti zákonu mrtvých, aby se postavili proti tlaku všudypřítomné smrti.“

Se spoustou změn přichází i obměna tvůrčího týmu. Počínaje výkonným producentem Scottem M. Gimplem a dále Andrewem Chamblissem a Ianem Goldbergem. Dalšími neodmyslitelnými členy týmu jsou Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd a Greg Nicotero.

Přestože bude premiérová epizoda odvysílána v pozdějším čase, následující díly se navrátí do zajetých kolejí, a to každou neděli v 21:00 tamního času.

 

-reklama-