Od loňského roku víme, že se můžeme těšit ještě na dvě série American Horror Story. V pořadí devátá řada nás čeká na podzim tohoto roku. Její téma zatím nebylo oznámeno, avšak i přesto se na nové řadě usilovně pracuje. Ačkoli je teprve únor, my už známe některá jména, na která se můžeme v nové řadě těšit. Koho v deváté řadě uvidíme?

Tvůrce seriálu, Ryan Murphy, na svém Instagramovém účtu potvrdil, že se v nové řadě můžeme těšit na spoustu nových tváří. Mezi nováčky patří např. akrobatický lyžař Gus Kenworthy, který by se měl v deváté řadě objevit jako přítel postavy, kterou ztvární herečka Emma Roberts. Ta je další již potvrzenou tváří, kterou v další řadě uvidíme.

Gus Kenworthy a Emma Roberts, zdroj: Teen Vogue

Kromě nováčků se můžeme těšit na i staré známe tváře. Billy Eichner, který se poprvé objevil v sedmé řadě, byl spolu s milovanou Sarah Paulson v jednom televizním rozhovoru. Oběma byla položena ta stejná otázka, zdali ví nějaké novinky o deváté řadě. Ani jeden z nich téměř nic neprozradil, až na fakt, že jsou oba s novinkami obeznámeni, čímž nepřímo potvrdili, že i oni jsou součástí nové řady.

Téma nové řady už je vybráno, avšak tvůrce seriálu, Ryan Murphy, řekl:

„Nemůžu říct o co půjde! Chystám se jít na oběd, kde bude mnoho herců z AHS, kteří se téma nové řady ode mě dozví jako první.“

Dobrou zprávou je, že se opět setkáme s čarodějkami z Covenu. Bohužel to však nebude v nastávající deváté řadě, ale až v řadě následující, pravděpodobně tedy v desáté řadě, vzhledem k tomu, že zatím byly potvrzeny pouze dvě série, z nichž desátá by měla seriál ukončit. Nicméně, co se týká 9. série, tak v té se s čarodějkami nesetkáme, uvidíme je v jiné řadě, která bude mít zase úplně jiné téma.

Flowers in Chania
Giphy

Po překvapivém finále osmé řady, kde se dozvídáme, že hrozba v podobě Antikrista nebyla zažehnána, pouze odložena o několik let, spekuluje mnoho fanoušků o tom, zdali bude devátá řada prequelem osmé řady (bude příběhově předcházet) nebo bude sequelem (bude navazovat na události posledního dílu osmé řady). Na tuto otázku zatím neznáme odpověď, nicméně se ji však pravděpodobně dozvíme, jakmile se ohlásí téma nové řady.

Tohle bylo stručné shrnutí informací, které zatím víme o připravované deváté řadě American Horror Story. Informací zatím není mnoho, nicméně je jen otázkou času, kdy se dočkáme dalších novinek. Zatím můžeme jen doufat, že se vrátí herecké jádro seriálu, tedy lidé jako Evan Peters, Kathy Bates, Frances Conroy, Angela Bassett a mnoho dalších.

Čí návrat byste uvítali nejraději vy? Dejte nám vědět dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz