Rok se s rokem sešel a opět je tu  Zombie Walk Brno! Brno zaplaví zářijovou sobotu opět zástupy zombie, proti kterým se postaví vojáci! Jak tento střet dopadne a jestli zvítězí zombie nebo ozbrojené komando, můžete vidět na vlastní oči! Postavte se na stranu „nakažených“ a užijte si legraci při šíření nákazy! Kdy jindy můžete chodit bez ostychu otrhaní, špinaví a zmalovaní po městě? Pojďte pomoci vytvořit v Brně pořádnou zombie apokalypsu!

Kdy a kde? V sobotu 24.9.2016 na Moravském náměstí v Brně. Registrovat se můžete zcela zdarma od 13:00 do 18:30. Samotný start bude v 19:00!

Na co se můžete těšit? Kromě toho, že se můžete nechat zmalovat tak, že Vás ani doma nepoznají, je pro Vás připraven i doprovodný program. Střetnete se s ozbrojenými složkami města Brna a nikdo Vám nebude bránit v jejich sežrání (teda až na ty zbraně – bacha na hlavu!). Také Vás čeká After party a mnoho dalšího, takže si to nenechte ujít!

Podmínky? Vem to nejlepší oblečení co máš doma, rozškubej, rozpárej, …! Vem mamce v koupelně make-up (pro kluky rozuměj: rtěnka, tužka, řasenka, … pokud ani teď nevíš co vzít, použij google). Vše přines sebou na Moravák! Pokud se chceš nechat nalíčit, není problém! I to bude na místě zajištěno.

Pochody probíhají po celém světě a jsou velmi oblíbené. Přidejte se k tomuto trendu i Vy! Zde máte pár tipů ze světa :)

Hannover
Hannover
Stockholm
Stockholm
toronto
Toronto
toronto1
Toronto
Vancuver
Vancouver
Varšava
Varšava

Více informací zde – Zombie Walk Brno.

ŠÍŘENÍ ZOMBIE NÁKAZY ZDAR!

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz