Na TVGuru se zabýváme většinou docela seriózními filmy i seriály. Není ale od věci, si čas od času odpočinout u nějaké ptákoviny, u které si člověk řekne, že to musel vymyslet opravdu chorý mozek. A ještě větší osel byl ten, kdo daný snímek zaplatil. Dnes se tedy podíváme na zoubek Žraločímu tornádu, které má za sebou již čtyři pokračování a hodlá nás zabavit i popáté. Jásáte? No samozřejmě, že ano!

Mnozí z vás jistě znají tvorbu studia The Asylum. Jedná se o studio, které si vydobylo svoji pověst pomocí opravdu zvláštních snímků. No a jedny z takových filmů jsou právě ty zasazené do univerza, kde vládnou tornáda lidožravých žraloků. Jestli se ptáte, zda je to šílené, tak říkám, že rozhodně ano. Přesto jde o celosvětově populární sérii, která se těší velké oblibě u fanoušků žánru.

Hlavními hvězdami Zraločího tornáda (anglicky SHARKNADO) jsou samozřejmě „oblíbení američtí herci“ v čele s Ianem Zieringem (90210) a Tarou Reid (Prci, prci, prcičky). A právě tyto dvě herecké legendy byly oznámeny i pro díl pátý, který zatím nenese žádný podtitul. Fanoušci jistě zajásali a s nimi samozřejmě i já. Kdo by taky nejásal, když pátý díl se má točit okolo žraločího tornáda, které tentokrát zaútočí na Buckinghamský palác.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz