Film „Zrodila se hvězda“ (A Star Is Born), v hlavní roli s Bradleym Cooperem a Lady Gagou, nenechal jediné oko suché. Věděli jste ale, že v hlavní roli původně neměla hrát Lady Gaga? Pojďme se společně kouknout na 12 věcí, které jste o tomto filmu nevěděli.

grandsonla.com
  1. Původně měl film režírovat Clint Eastwood a hlavní roli měla hrát Beyoncé.

2. Bradley Cooper začal psát scénář v roce 2015.

3. První setkání Bradleyho Coopera a Lady Gagy bylo velmi podobné tomu filmovému. Gaga zpívala “La Vie en Rose” na benefiční akci na podporu boje proti rakovině – v té chvíli se Cooper rozhodl obsadit do role právě Gagu.

4. Když Bradley Cooper navštívil Lady Gagu doma, přesvědčil ji, aby si setřela z obličeje všechen make-up. Chtěl, aby k němu byla “zcela otevřená.” 

5. Lady Gaga si změnila účes a přestala nosit make-up pár měsíců před začátkem natáčení, aby se vžila do role Ally.

6. Celý film byl natočen během 42 dnů.

7. Aby byla do filmu přidaná určitá autentičnost, Cooper obsadil do filmu tanečníky, choreografa, vlasového a make-up artistu, které s Gagou doopravdy spolupracují.

BBC.com

8. Scéna, která byla pro Coopera velmi emotivní byla ta, kdy Bobby (Sam Eliott) vysazuje Jacka (Bradley Cooper) před jeho domem. Když si Bradley scénu poprvé přečetl ve scénáři, tak se rozbrečel.

9. Cooperův pes ze skutečného života hraje dospělou verzi psa Charlieho. 

10. Poslední číslo a zároveň finální scéna, ve které Ally (Lady Gaga) zpívala “I’ll Never Love Again”, byla natočena hned na první pokus.  

11. Gaga zazpívala píseň ve finální scéně po posledním rozloučení s její blízkou kamarádkou Sonjou Durham, která prohrála boj s rakovinou. 

12. Film byl věnován Elizabeth Kemp, Cooperově učitelce, která zesnula v roce 2017.

hqwalls.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz