Horor Nezvratný osud byl (a vlastně stále je) ve své době hodnocen poměrně kladně. Ačkoli hlavními postavami, určenými k nepěkné likvidaci, byli většinou mladí lidé, hlavním záporákem byla samotná smrt. Navíc i jednotlivé „vraždy“ byly vymyšleny poměrně chytře, takže není divu, že se objevilo několik pokračování. S těmi to sice bylo kvalitativně všelijaké, ale zachraňovaly to stále ještě docela originální scény, kde měla smrt své žně.

Pátý film však příběh vcelku vkusně ukončil a série mohla v klidu odpočívat. Zdá se, že odpočinek je u konce. Je to už jedenáct let, co jsme mohli být naposledy svědky naplnění „Smrťákova“ plánu, takže Hollywood zřejmě usoudil, že je čas, aby se vrátil. 

Na druhou stranu by to nemuselo dopadnout vůbec špatně. Film bude produkovat Jon Watts, režisér hororu Prokletý klaun, ale především úspěšné trilogie Spider-Man s Tomem Hollandem v hlavní roli.

Hlavním předpokladem, že by nový Nezvratný osud mohl kvalitativně vyjít, je fakt, že mezi producenty nebudou chybět Craig Perry a Sheila Hannahan Taylor. Oba již mají dlouholeté zkušenosti v roli producentů. O scénář se postarají Lori Evans Taylor a Guy Busick, kteří napsali komediální horor Krvavá nevěsta a nejnovější Vřískot, který vstoupí do našich kin tento čtvrtek.

Kdy se nového Nezvratného osudu dočkáme je samozřejmě zatím velkou neznámou, ale jisté je, že půjde rovnou na stream, konkrétně na HBO Max.

A ještě jeden televizní typ na závěr. Úplně první Nezvratný osud si budete moci pustit na Nova Cinema již 22. ledna ve 22:25.

Zdroje: Variety, csfd

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.