Slovenská moderátorka, hlasatelka, modelka a příležitostná herečka Zuzana Belohorcová, kterou český divák může znát díky jejímu moderování erotického pořadu Peříčko, oslaví 24. února své 45. narozeniny. V loňském roce se svou rodinou opustila prosluněnou Floridu a zakotvila ve Španělsku. Aktuálně je však krásná Belohorcová na Slovensku a připravuje se na show Tvoje tvář má známý hlas. 

Zuzana Belohorcová se narodila 24. února 1976 v Žilině na Slovensku. Vystudovala konzervatoř a krátce po dokončení studií se stala programovou hlasatelkou na stanici STV. Po nějaké době se dostala k moderování, nejprve soutěžní relace KENO a poté předpovědi počasí. Z veřejnoprávní televize se pak přesunula do soukromé televize Markíza, kde nejprve působila jako „rosnička“ v předpovědi počasí.

Po třech letech začala moderovat erotický pořad Láskanie, kde v roli hlavní moderátorky působila v letech 1999-2002. V roce 2003 přijala nabídku televize Nova a stala se hlavní tváří erotického pořadu Peříčko. V té době si vysloužila přezdívku Učitelka sexu.

V roce 2003 začala studovat masmédia a reklamu na univerzitě v Nitře. Pokoušela se prorazit také jako herečka, avšak kromě role v úvodní epizodě seriálu Ošklivka Katka  (2008) a malých rolí ve filmech Zůstane to mezi námi (2004) a Vy nám taky, šéfe! (2008) se jí nepodařilo prosadit.

V květnu 2012 si Belohorcová vzala českého podnikatele Vlastu Hájka. Pár spolu žil již delší dobu, v roce 2010 se jim narodila dcera Salma Hájek. Po svatbě se rozhodli, že prodají svou vilu v Česku a začnou nový život na Floridě. Koncem roku 2013 se jim narodil syn Nevio Belohorec Hájek.

V září loňského roku se rozhodli USA opustit a přesunout se do Marbelly ve Španělsku. V současné chvíli je Belohorcová v Bratislavě, bude jednou z účinkujících v šesté řadě slovenské verze soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Původně plánovala týdně létat domů za svými nejbližšími, kvůli koronavirovým opatřením a cestovním omezením však bude muset vydržet několik týdnů bez rodiny, což jako milující matka a manželka nenese lehce. Oporou jsou jí na Slovensku její rodiče a sestry s rodinou. Slovenská kráska je pravým důkazem pořekadla, že věk je pouze číslo, protože ačkoliv na svém dortu sfoukne již pětačtyřicet svíček, vypadá lépe, než před dvaceti lety.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR