Česká filmová komedie Román pro ženy v hlavní roli s Markem Vašutem, Zuzanou Kanócz a Simonou Stašovou, měla premiéru 14. dubna 2005, tedy před téměř 16 lety. Film byl natočen podle románu českého spisovatele Michala Viewegha pod režisérským vedením Filipa Renče. Jak se změnila hlavní hrdinka Laura a co dnes dělá, se dočtete v našem článku. 

Slovenská televizní a divadelní herečka maďarské národnosti Zuzana Kanócz (41) se narodila 21. listopadu 1979. Vystudovala gymnázium a poté úspěšně absolvovala herectví na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě.

První zkušenost před kamerou měla v roce 2002 ve snímku Kruté radosti. O dva roky později získala hlavní roli v již zmíněném Románu pro ženy, díky kterému se dostala do povědomí českému divákovi. Další významnou roli sehrála v seriálu Labyrint po boku Jiřího Langmajera.

Další seriály, ve kterých jsme ji mohli vidět, jsou například Ordinácia v ružovej záhrade, Tajné životy, Za sklem, Milenky a tento rok v epizodní roli seriálu Červené pásky. Z filmů kromě již zmíněných se objevila již jen v dalších 4. Jako herečka je i nadále aktivní a mezi péčí o děti se věnuje i divadlu. O Vánocích měla premiéru pohádka O léčivé vodě, ve které si zahrála.

Jejím partnerem je slovenský herec Juraj Loj (37), se kterým má 3 děti (syna Lucase a dcery Isabellu a Leylu).

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA