O projektu tvguru

Jak to celé začalo?

TVGURU.cz je komunitním projektem několika filmových a seriálových nadšenců. Počátky nápadu se rodí koncem roku 2012, kdy vznikají první stránky na facebooku (The Walking Dead, Doctor Who, Hra o trůny). V té době ještě zakladatel JayKay (Jiří Kučera) netušil, v jak velký tým lidí se jeho vize rozroste a jak velkou masu čtenářů zaujme.

Již v roce 2013 se okolo TVGURU.cz „motá“ cca 20 lidí, vznikají prvopočátky webu s prvními články, které byly výhradně z pera JayKaye. Na facebooku se přidávají stovky fanoušků, o jejichž informovanost se stará velký team adminů. Rozrůstá se tým redaktorů a také titulkářů.

V roce 2014 byl spuštěn i agregátor seriálových a filmových předmětů v našem OBCHODĚ, který usnadňuje našim fanouškům výběr a nákupy toho nejlepšího ze světa televizní zábavy.

Dnes je web TVGURU.cz po několika „faceliftech“ a změnách strategie stálicí na českém a slovenském internetu, má tisíce čtenářů denně, tisíce interakcí na sociálních sítích každý den a tisíce stažení našich titulek k seriálům každý týden.