Přidej se do teamu

Proč právě k nám?


Seriálový, filmový a komiksový portál www.tvguru.cz se během posledních let rozrostl o více než 150 členů (TV Guruů) a stal se stálicí na českém a slovenském internetu. V našem týmu jsou desítky adminů, redaktorů, titulkářů a pár youtuberů. Nyní je načase, aby ses přidal(a) i Ty! Podílej se na rostoucím fanouškovském internetovém magazínu pro seriálové a filmové nadšence.

Máš rád(a) nějaký seriál, film či komiksy a vždycky jsi chtěl(a) svůj web, velkou facebook stránku a bavit podobně zaměřené lidi? Nyní máš možnost. Přidej se do našeho teamu a my Ti tohle všechno umožníme. Díky naší komunitě čtenářů a síti facebook stránek s desetitisíci fanoušky budou Tvé články, příspěvky na FB či titulky bavit tisíce fanoušků. Udělej ten správný krok! Nebuď vlk samotář, přidej se k nám, lidem se stejnou vášní pro seriály, filmy, herce či komiksy, jakou máš i Ty.

Za všechny pozice Vám rádi dáme podepsané reference od majitele webu www.tvguru.cz, které Vám mohou pomoci ve Vašem profesním životě. Jedná se o fanouškovskou činnost, ne práci.

Jaké pozice nabízíme a co to obnáší?


AAdmin/ka na některé z našich facebook stránek. Budeš v každodenním kontaktu s fans na našich FB stránkách, přidávat obrázky, bleskovky, videa. Pořádat mini-soutěže, kvízy, prostě bavit lidi. Pokud není Tvůj oblíbený seriál v seznamu našich Facebook stránek (viz tlačítko níže), můžeme společně stránku rozjet.
Podmínky:
– Aktivita (min. 3 – 4 příspěvky týdně)
– Znalost českého jazyka (Anglický jazyk výhodou -> upřednostňujeme)
– Znalost tvorby koláží, meme, hlasovaček výhodou
– Věk 14+


RRedaktor/ka na webu TVGURU.cz – jedná se o vyšší pozici v našem teamu, psaní článků, novinek, překládání článků z EN webů, to vše ve zdejším redakčním systému, se kterým Tě plně naučíme pracovat. Je to naprosto jednoduché a všechny Tvoje články navíc projdou schválením u šéfredaktora, není se tedy čeho bát. Pozice je vhodná pro všechny, jenž psaní a novinařina baví a také pro ty, kteří chtějí získat zkušenosti a reference pro další redaktorskou činnost.
Podmínky:
– Znalost gramatiky českého a anglického jazyka (např. překlady zahraničních rozhovorů)
– Aktivita (min. 2 články měsíčně)
– Věk 15+
– Nutnost poslat alespoň 1 ukázkový článek
– Ochota přijmout zpětnou vazbu a neustále se zlepšovat


TTitulkář/ka jakéhokoliv seriálu, který Tě baví. Uvítáme jak ostřílené překladatele, kteří chtějí být součástí teamu překladatelů, ale také nováčky, které zaučíme. Pozice je vhodná pro studenty angličtiny s perfektní češtinou, jenž si chtějí procvičovat jazyk a získat reference pro další překladatelskou činnost.
Podmínky:
– Perfektní angličtina
– Perfektní znalost českého jazyka -> slovosled
– Věk 16+
– Zkušenosti s překladem výhodou, není podmínkou
– Povinnost oznámit přechod od jiného titulkářského týmu
– Ochota přijmout zpětnou vazbu a neustále se zlepšovat


YYoutuber/ka. Do našeho teamu hledáme ambiciózní a kreativní youtubery a youtuberky pro plánované youtube projekty na našem kanále. Bude se jednat o pořady/zprávy/reportáže ze světa filmů a seriálů (styl ala Re-Play), dále podcasty, krátké video shrnutí článků, diskuzní pořady, popřípadě vlastní projekt. Také hledáme tvůrce videí typu TOP10 scén, TOP sci-fi seriálů apod. Umožníme ti vkládat odkazy na svůj osobní youtube channel do popisků videí, dělat si reklamu ve videu a sbírat vlastní subs.
Podmínky:
– Perfektní znalost českého jazyka, spisovné vyjadřování, výslovnost
– Věk 15+
– Zkušenosti s točením, tvorbou či střihem youtube videí 
– Příjemné vyjadřování, pozitivní a vtipný přístup
– Ochota přijmout zpětnou vazbu a neustále se zlepšovat
– Znalost programů pro střih videa a tvorbu popisků a obrázků ve videu
– Nutnost vlastnit kvalitní foťák/kameru – pokud budeš chtít před kamerou
– Nutnost vlastnit kvalitní mikrofon, pokud budeš dělat komentovaná videa


MMáš jiné know how, nápad na rubriku na webu, youtube videa, či jinou nabídku spolupráce? Neváhej a ozvi se též! Jsme otevřeni kreativním nápadům a s naší fanouškovskou základnou na sociálních sítích Ti dáme prostor pro zviditelnění se!


Co za to?

Pokud hledáš za svou fanouškovskou činnost plat, nejsi zde bohužel na správné adrese. Jsme komunitou, která funguje ve svém volném čase, většinu zisků z reklamy investujeme zpět do zlepšení funkcionality a rychlosti webu, do nových funkcí a zpříjemnění ovládání.

Pro naše redaktory a titulkáře jsme však schopni nabídnout drobné odměny, slevy, volné vstupy na různé akce a cony a hlavně možnost zviditelnit se a seberealizovat.

Šikovní a inovativní tvůrci si u nás jistě přijdou na své. Uděláte si jméno, své vlastní čtenáře, své fanoušky a budete dělat radost lidem podobného zaměření. Stále váháte? Pak tuto stránku zavřete, chceme jen stejné seriálové a filmové maniaky, jakými jsme my sami. A pokud jste rozhodnutí do toho jít, kontaktujte nás níže! Těšíme se.

Kontakt:


Váš email*

Předmět zprávy

O co máte zájem?*
Admin/kaRedaktor/kaTitulkář/kaYoutuber/kaJiná spolupráce

Poukud chcete být Facebook admin, pro jaké seriály?

Vaše zpráva pro nás, napište nám něco o sobě, jak chcete spolupracovat.

Přiožit soubor (ukázkový článek, titulky, atd)

[recaptcha]
* povinné pole