Přidej se do teamu

Proč právě k nám?


Seriálový, filmový a komiksový portál www.tvguru.cz se od roku 2012 stal stálicí na českém a slovenském internetu. Přinášíme aktuální zprávy a novinky ze světa popkultury. V našem týmu jsou desítky lidí, kteří tvoří obsah zde na webu a na naší síti Facebook Fan stránek. Budeme rádi, když se na neustále rostoucím fanouškovském internetovém magazínu pro seriálové a filmové nadšence budete podílet i Vy.

Za všechny pozice Vám rádi dáme podepsané reference od majitele webu www.tvguru.cz, které Vám mohou pomoci ve Vašem profesním životě. Jedná se o fanouškovskou činnost, ne placenou práci, avšak máme interní systém odměn, který rádi probereme po „zaučení“.

Jaké pozice nabízíme a co to obnáší?


RRedaktor/ka na webu TVGURU.cz – jedná se o vyšší pozici v našem teamu, psaní článků, novinek, překládání článků z EN webů, to vše ve zdejším redakčním systému, s kterým Vás plně naučíme pracovat. Je to naprosto jednoduché a všechny Vaše články navíc ze začátku projdou kontrolou a korekcí u šéfredaktora, není se tedy čeho bát.

Pozice je vhodná pro všechny, jenž hledání informací a psaní baví a také pro ty, kteří chtějí získat zkušenosti a reference pro další redaktorskou činnost. Například v rámci studia, nebo prvotní praxe. Díky spolupráci se Seznam.cz jsou naše články často na jejich domovské stránce v sekci „Další články z internetu“ a ty nejlepší z nich se dostanou k více než půl milionu lidí. Naučíme Vás práci se zdroji, práci s legálním používáním fotografií, kde hledat informace, jak ověřovat informace a další zajímavé věci.

Díky velmi dobrým vztahům s filmovými distributory a televizními stanicemi Vás dokážeme dostat zdarma na exkluzivní akce jako předpremiéry světových filmů v kinech, festivaly, cony, tiskové konference a další. Nejsme jen další obyčejný blog, chceme růst, chceme se zlepšovat, chceme Vás u toho!

Podmínky:
– Znalost gramatiky českého a anglického jazyka (např. překlady zahraničních rozhovorů)
– Aktivita (min. 2 články měsíčně)
– Věk 15+
– Požadujeme „dravost“ a touhu informovat českou veřejnost jako první
– Nutno poslat alespoň 1 ukázkový článek
– Ochota přijmout zpětnou vazbu a neustále se zlepšovat


AAdmin/ka na některé z našich Facebook stránek. Budete v každodenním kontaktu s fanoušky na našich Facebook stránkách, přidávat obrázky, bleskovky, videa. Pořádat mini-soutěže, kvízy, prostě bavit lidi. Pokud není Váš oblíbený seriál v seznamu našich Facebook stránek (viz tlačítko níže), můžeme společně stránku rozjet.
Podmínky:
– Aktivita (min. 2 – 4 příspěvky týdně)
– Znalost českého jazyka (Anglický jazyk výhodou -> upřednostňujeme)
– Znalost tvorby koláží, meme, hlasovaček výhodou
– Věk 14+

[su_expand more_text=“Ukázat naše Facebook stránky“ less_text=“Skrýt stránky“ link_style=“button“ height=“0″ link_align=“center“ more_icon=“icon: arrow-circle-o-down“ less_icon=“icon: arrow-circle-o-up“]

[/su_expand]


YYoutuber/ka nebo tvůrce videí. Do našeho teamu hledáme ambiciózní a kreativní youtubery a youtuberky, popřípadě tvůrce komentovaných videí, pro plánované youtube projekty na našem kanále. Bude se jednat o pořady/zprávy/reportáže ze světa filmů a seriálů, podcasty, krátká video shrnutí článků, diskuzní pořady, popřípadě vlastní projekt. Také hledáme tvůrce videí typu TOP10 scén, TOP sci-fi seriálů apod. Umožníme Vám do videí vkládat odkazy na svůj osobní YouTube channel do popisků, dělat si reklamu ve videu a sbírat vlastní subs. Videa bychom zveřejňovali formou článků i na webu, dostaneme k Vám diváky.
Podmínky:
– Perfektní znalost českého jazyka, spisovné vyjadřování, výslovnost
– Věk 15+
– Zkušenosti s točením, tvorbou či střihem youtube videí 
– Příjemné vyjadřování, pozitivní a vtipný přístup
– Ochota přijmout zpětnou vazbu a neustále se zlepšovat
– Znalost programů pro střih videa a tvorbu popisků a obrázků ve videu
– Nutnost vlastnit kvalitní foťák/kameru – pokud budeš chtít před kamerou
– Nutnost vlastnit kvalitní mikrofon, pokud budeš dělat komentovaná videa


MMáte jiné know how, nápad na rubriku na webu, youtube videa, či jinou nabídku spolupráce? Neváhejte a ozvěte se! Jsme otevřeni kreativním nápadům a novým formám spolupráce.


Co za to?

Pokud hledáte za svou fanouškovskou činnost plat, nejste zde bohužel na správné adrese. Jsme komunitou, která funguje ve svém volném čase, většinu zisků z reklamy investujeme zpět do zlepšení funkcionality a rychlosti webu, do nových funkcí a zpříjemnění ovládání.

Pro naše redaktory jsme však schopni nabídnout drobné odměny, slevy, volné vstupy na různé akce a cony a hlavně možnost zviditelnit se a seberealizovat.

Šikovní a inovativní tvůrci si u nás jistě přijdou na své. Uděláte si jméno, své vlastní čtenáře, své fanoušky a budete dělat radost lidem podobného zaměření. Stále váháte? Pak tuto stránku zavřete, chceme jen stejné seriálové a filmové maniaky, jakými jsme my sami. A pokud jste rozhodnutí do toho jít, kontaktujte nás níže! Těšíme se.

Kontakt:


  Váš email*

  Předmět zprávy

  O co máte zájem?*
  Admin/kaRedaktor/kaYoutuber/kaJiná spolupráce

  Poukud chcete být Facebook admin, pro jaké seriály?

  Vaše zpráva pro nás, napište nám něco o sobě, jak chcete spolupracovat.

  Přiožit soubor (ukázkový článek, titulky, atd)

  * povinné pole