Hlavní Aktuální dění

Aktuální dění

Jaromír Soukup prodal nejdřív půlku, teď i zbytek TV Barrandov.

Mračna Jaromíra Soukupa. S jeho moderováním je údajně konec

Krach majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa byl velkou událostí nejen v mediálním světě. Soukup si TV Barrandov přitom doslova opanoval a vytvořil nespočet vlastních pořadů. Sledovanost ale v posledních letech prudce klesala, Jaromír Soukup se dostal do spirály obřích dluhů a nakonec byl nucen televizi prodat. Ale přesto se ještě nevzdává.
David Faustino jako Bud Bundy v seriálu Ženatý se závazky

Pamatujete na nesympatického Buda Bundu ze seriálu Ženatý se závazky? Už mu bude 50...

V seriálu Ženatý se závazky ztvárnil David Faustino jednu z hlavních rolí a během chvíle se z něj stala hvězda. Pak se po něm ale prakticky slehla zem. Co dnes dělá představitel Buda Bundy?
Jakub Prachař a Libor Bouček jako hvězdy pořadu Máme rádi Česko.

Kvíz: Tyto otázky z Máme rádi Česko by měl každý hravě zvládnout. Jak jste...

Velkolepá zábavná show, kterou bravurně provází Libor Bouček, prověřuje nejen všeobecné znalosti soutěžících ve studiu, ale i znalosti televizních diváků. Nedávno nabídla také generační souboj známých osobností a vy si můžete vyzkoušet, jestli byste zvládli správně odpovědět na otázky, na které slavné osobnosti odpověď nenašly.
Herec Gary Burghoff jako Radar v seriálu M.A.S.H.

Co dnes dělá Radar ze seriálu M*A*S*H: Vyhýbá se slávě a žije mezi karavany

Oblíbený americký seriál z vojenského prostředí M*A*S*H skončil před více jak 40 lety. Poslední epizoda měla název Nashledanou, sbohem a amen. Jak dnes žije herec Gary Burghoff, představitel jedné z nejmilejších postav – Radara?
Jakub Voráček si v NHL zahrál přes 1 000 zápasů.

Kvíz: Jak dobře znáte kariéru a život novopečeného hokejového moderátora Jakuba Voráčka?

Od hokeje si dal Jakub Voráček nucenou pauzu, pomáhá Rytířům Kladno a odskočil si i do komentátorského studia. Zkuste si náš kvíz o něm.
Bud a Terence v roce 1984

Bud Spencer kvůli přátelství s Terencem Hillem trpěl, jeho manželka ho nesnášela

Buda Spencera má většina diváků spojeného s Terencem Hillem. Ve filmech tvořili nerozlučnou dvojici. „Mlátička“ Bud a krasavec Terence byli dobrými přáteli.
Dana Elcar a Richard Dean Richardson

Dana Elcar: Šéf slavného MacGyvera slepotu v seriálu nepředstíral, přišel o zrak kvůli cukrovce

Legendární MacGyver v kultovním seriálu neporáží soupeře zbraněmi, ale pomocí nejrůznějších vychytávek. Na řešení složitých problémů ale nikdy nebyl sám. Zdatně mu pomáhal jeho šéf Pete Thorton, kterého si zahrál herec Dana Elcar. Ten začátkem devadesátých let začal ztrácet zrak, a proto mu hrozilo, že o svoji roli přijde.
Diváci Tracey Needham v seriálu JAG nesnášeli.

Co dnes dělá kráska z vojenského seriálu JAG? Opustila Hollywood a podniká s manželem

Poloviční chlap, feministka, kluk v sukních. I tak mnozí častovali americkou herečku Tracey Needham. Poté, co se objevila jakožto důstojnice v první sérii seriálu JAG, na ni mnozí začali pohlížet jako na sexy krásku. Druhá část diváků ji ale upřímně nenáviděla a seriál kvůli ní dokonce málem zrušili. S herectvím tak raději sekla a věnuje se něčemu smysluplnějšímu.
Jan Hartl

Tragický osud herce Jana Hartla: Životní lásku mu vzala rakovina, stáhl se ještě více...

Úspěšné a lidi máme často sklon automaticky považovat za šťastné. Ovšem životní peripetie se nevyhýbají ani hvězdám filmového nebe. Příkladem takového člověka by mohl být i herec Jan Hartl.
Bolek Polívka a Šárka Vojtková

Irence z Dědictví aneb Kurvahošigutentag role zničila život. Plastiky ji změnily. Podívejte

Jak dnes žije představitelka Irenky z Dědictví aneb Kurvahošigutentag, Šárka Vojtková? Jednapadesátiletou herečku role prostitutky Irenky proslavila. Přitom ji získala úplnou náhodou.