Hlavní DC Universe

DC Universe

Joaquin Phoenix jako Napoleon

Výkon Joaquina Phoenixe v roli Jokera byl pro Ridleyho Scotta hlavním důvodem pro jeho...

Výkon Joaquina Phoenixe ve filmu Joker byl tím nejdůležitějším z mnoha důvodů, proč ho Ridley Scott obsadil do svého připravovaného filmu Napoleon.
Joker: Folie á Deux

Joker 2 – datum vydání, obsazení, název a vše, co potřebujete o filmu vědět

Ve filmu Joker: Folie à deux si Joaquin Phoenix zopakuje svou roli Arthura Flecka, který se po událostech prvního filmu dost možná stane právě Jokerem. Společnost mu bude dělat i Lady Gaga.
Batman

Robert Pattinson vystřídal George Clooneyho v roli Batmana v alternativním fanouškovském sestřihu filmu The...

Ve Flashovi se do role Bruce Waynea vrátil George Clooney, což byla jedna z mnoha věcí, které se fanouškům na filmu nelíbily, a někteří si přáli, aby se místo něj objevil Christian Bale nebo Robert Pattinson.
Zack Snyder

Srovnání snímků Liga spravedlnosti a Liga spravedlnosti Zacka Snydera

V kinech právě řádí Flash, ale v tomto článku se budeme zabývat oběma verzemi Ligy spravedlnosti, tedy verzí z roku 2017, která byla uvedena v kinech, a verzí z roku 2021, která se bohužel do kin nedostala.
Aquaman

Aquaman and the Lost Kingdom: obsazení, příběh, datum premiéry a vše, co prozatím víme

Aquaman and the Lost Kingdom má do kin dorazit v prosinci 2023 a o chystaném projektu DC se začaly objevovat podrobnosti.
Zack Snyder

Filmy, které musíte vidět před zhlédnutím Ligy spravedlnosti Zacka Snydera

Na HBO Max je již více než dva roky k dispozici film Liga spravedlnosti Zacka Snydera, dlouho očekávaná verze režiséra, který si vytvořil vlastní vesmír superhrdinů.
Lady Gaga jako Harley Quinn v Joker: Folie à Deux

Jak vypadá Lady Gaga jako Harley Quinn? Nové fotografie z natáčení Joker: Folie à...

V druhém díle Jokera se kromě návratu Joaquina Phoenixe můžeme těšit také na Lady Gaga. Jak vypadá v kostýmu Harley Quinn?
Joker 2

Joker 2: Nové fotky z natáčení poodhalují vzhled Lady Gaga coby Harley Quinn

Pokračování dramatu Joker se právě natáčí a my se radujeme a velmi těšíme! Dvojka s podtitulem Folie à Deux totiž přivítá populární zpěvačku Lady Gaga, kterou nově vidíme na dalších fotkách z natáčení.
DC

James Gunn a Peter Safran představili velký plán studia DC s novými filmy o...

V polovině třetího měsíce svého působení ve funkci nově jmenovaných spolušéfů studia DC James Gunn a Peter Safran konečně odhalili své plány na vzájemně propojený komiksový vesmír.
Aquaman

První crossover komiksových vesmírů Marvelu a DC uzavřel Aquamanův příběh

Marvel a DC vesmíry se protnuly už mnohokrát, ale jejich první crossover se uskutečnil, aby uzavřel nedokončený příběh Aquamana.