Tento týden v seriálu Ulice zakončí schůzka Dity, Miloše a Vítka, Magda má obavy ohledně sbírky a nebude chybět ani Věrka, která si je již na sto procent jistá, že v rodině jejího syna není něco v pořádku…

Vánoce s Kaštanem a obchodní jednání

Ráno se u Klímů opět řeší téma Vánoce s Kaštanem. Iva svého syna chápe ale souhlasí se svým manželem, že by jej mohli pozvat až mezi svátky. Kaštan se odpoledne zastavuje pro svůj opravený telefon a při této příležitosti mu Vítek nabízí Štědrý večer u nich. Michal je z tátova rozhodnutí velmi nadšený.

Do firmy Vítka a Miloše chtějí oba opět zapojit i Ditu. Chtějí ji požádat o úvěr na nákup ve stavebninách, na který investor nemůže dát víc peněz. Milošovi to přijde jako nevyužitá příležitost, zmiňované stavebniny totiž končí a jejich majitel spouští velký výprodej. Miloš celkem nešťastně neplánuje schůzku s Ditou již na dnešek v hospodě. Vítek z plánu není nadšený a obává se, že je společně někdo uvidí a doma z toho budou mít akorát problémy. Vítkovy obavy se naplňují a do hospody dorazí soused Kaštan, objednává si oběd s sebou a také se ptá na otevírací dobu na Štědrý den. K jejich stolu doputuje také narážka na příjemnou společnost, kterou oba podnikatelé měli ještě před pár momenty. Vítek se doma dozvídá, že tajení schůzky s Ditou před jeho ženou nemá smysl. Iva již o všem ví, viděla totiž Ditu vycházet z hospody.

“PeaceMan” a nervózní Irena

Na Magdu čeká ve sborovně velké překvapení. Irena s Otíkem ji vítají konfetami a slovy, že vybrala 60 tisíc ve své sbírce. Radost rychle střídají obavy. Magda totiž zjišťuje, že si někdo pod přezdívkou “PeaceMan” zakoupil večeři s ní. Prokop je z oznámení o večeři jeho přítelkyně s panem neznámým naštvaný a navrhuje vrácení peněz. Večeře se nakonec konat bude. Magda s Prokopem dochází ke kompromisu. Večeře bude ve známém prostředí u Henryho a Prokop bude pro jistotu hned poblíž nich. Jejich plán padá ve chvíli, kdy Magdě přichází zpráva. Neznámý dárce zamluvil celou hospodu jen pro ně dva a očekává soukromý koncert již v pondělí večer.

Irena se dnes výjímečně nezajímá o práci, přestože zrovna dnes by ji Prokop potřeboval. Myšlenkami je v ordinaci, kam se chystá odpoledne na prohlídku.

Nevydařené stěhování a odhalení krize

Marečkovi řeší další trable s bytem. Při dnešním stěhování zjistili, že předchozí nájemníci stále nejsou vystěhováni. Prozatím tedy zůstávají u Kryštofa s Karlou. Další komplikace nastává při rozdělování postelí, Mára s Karlou využívají situace a babičce s dědou věnují svou ložnici s tím, že si rozdělí pokoje dětí. Věrka jejich záměr okamžitě prokoukne a se svou domněnkou se svěřuje Lubošovi, který sdělení nebere moc vážně a doporučuje manželce, aby se do toho nepletla.

V pondělí najdou Luboš s Věrkou Vojtův dopis Ježíškovi, Irena chce být opět ředitelkou, Vojta potřebuje zboží na jarmark a Magda s Prokopem stále neví, kdo stojí za koupenou večeří…

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: Autor, Voyo

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

„Říká se, že filmy by měly být víc podobné životu - já si však myslím, že život by se měl víc podobat filmu.“ - Myrna Loy