Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

V úterý nás v seriálu Ulice čeká pracovní povýšení, Dominika bude podezírat Tonyho z nevěry a Soňa překvapí Magdu nečekanou prosbou…

-reklama-


V posledním díle seriálu Ulice bylo pořádně rušno! Iva se po nedávném policejním výslechu v práci pořádně trápí. Nervozita je cítit na každém kroku, a to nejen u Ivy, ale i u Michala, jehož máma je pod drobnohledem vyšetřovatelů. Iva dokonce uvažuje o tom, že by se přiznala k vině, aby dostala nižší trest, z čehož její rodina vůbec není nadšená.

Kromě kriminality se děj dotkl i školního života – Soňa zkritizovala Otíkovu novou poradnu a Matěj si lámal hlavu, jak získat přístup k trampolínám. A co by to bylo za díl bez trochy romantiky? Franta a Lucie si plánovali krásný večer, ale nečekaně se vrací Frantova rodina a plány jdou bokem. A aby toho nebylo málo, Anička s Frantou jsou vyrušeni v polovině snídaně šokující zprávou o zadržení Miloše a Evy s autem plným potravinových doplňků.

Ulice přinese neúspěšný víkend i pracovní povýšení 

Cesta manželů Knoblochových do Holandska, kterou podnikli během uplynulého víkendu, se ukázala být naprostou katastrofou. Evě se nepodařilo prodat ani jediný výrobek z její nabídky přírodních doplňků stravy. Jejich problémy však neskončily neúspěšným obchodováním. Při zpáteční cestě byli zadrženi německou policií, která jim všechny produkty zabavila za účelem důkladného prošetření, zda se nejedná o nelegální či závadné látky.

Miloš, Ulice, FOTO: Distr: TV Nova

Aby toho nebylo málo, Eva navíc zjistila, že ceny těchto doplňků jsou v zahraničí až o třetinu nižší než v České republice. Celkově lze tedy říci, že jejich výlet za hranice rozhodně nesplnil očekávání a přinesl jim pouze zklamání a komplikace.

Dnes se řeší vztah mezi Luckou a Frantou. Franta o něm debatuje s Brunem, který mu nabízí využití jejich garsonky. Stejný návrh, spíše příkaz, dostává i od Miloše. Od 16 hodin bude mít dvojice k dispozici prázdný byt, jelikož Knoblochovi odcházejí do hospody, aby doma nikomu nepřekáželi.

Knoblochovi, Ulice, FOTO: Distr. TV Nova
Knoblochovi, Ulice, FOTO: Distr. TV Nova

Přesto Lucka s Frantou volný byt nevyužívají a raději se vydávají do Coolny. Mezitím v hospodě Evě zvoní telefon, volá jí nadřízená – Eva je k dnešnímu dni povýšena na oblastní šéfovou. Povýšení získala na základě velkého odběru produktů, avšak vedení neví, že produkty nebyly prodány, ale jsou zabaveny policií.

Soňa překvapí Magdu

Soňa se nyní nečekaně angažuje v plánu, který má umožnit Matěji Dvořákovi trénovat na trampolínách ve školní tělocvičně. Je odhodlaná najít způsob, jak to zařídit za každou cenu. Ota si ihned myslí, že za tím musí být nějaký skrytý důvod. Magda jeho názor sdílí.

Magda, Ulice, FOTO: Distr. TV Nova
Magda, Ulice, FOTO: Distr. TV Nova

Magda spolu s Eddiem přicházejí s nápadem, že by Matějův otec mohl školní tělocvičnu pronajmout za symbolickou částku. Tím by se Matějovi otevřela možnost trénovat podle svých potřeb. Odpoledne zástupkyně přichází za Magdou s nečekaným požadavkem. Snaží se ji přesvědčit, aby se k ní přidala a společně pomohly Ireně. Soňa je přetížená prací a navrhuje, aby si Ireninu agendu rozdělily mezi sebe.

Podezření z nevěry

Tony se zítra chystá soutěžit v pořadu Na lovu. Během dopoledne bude v Coolně obsluhovat Bruno, protože Tony má „něco na práci“. Pro své vystoupení v televizi si dokonce pořídil novou košili.

Dominika o jeho plánech neví, ale z jeho chování si odvozuje něco úplně jiného. Domnívá se, že jí manžel může být nevěrný. Všimla si, že se často dívá do zrcadla, koupil si novou košili a nedávno, když mu zazvonil telefon, rychle s ním vyběhl na chodbu. Prosí proto Karlu, aby se zeptala Máry a zjistila, co se děje. 

Středeční Ulice

Otík má za to, že Soni nejde o Irenino blaho, Dominika zjistí, že Tony není v práci, Lumír se dozví o další návštěve Vildy a Soňa bude chtít plán pomoci uskutečnit za Ireninými zády…

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: Autor, Voyo – Ulice

-reklama-