Hlavní Videa

Videa

Halloween: Trailer

  https://www.youtube.com/watch?v=ek1ePFp-nBI Legendární mašina Michael Myers se vrací po 40 letech  a podle první ukázky to vypadá, že dostaneme konečně kulervoucí návrat plný mrtvých lidí. Trailer funguje na všech frontách. Z jedné části hraje na nostalgickou...

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 9. část (finále)

Devátý a zároveň záverečný díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. Zajímá Vás, co předcházelo událostem v první knize nebo v seriálu? Tato série by Vám rozhodně neměla uniknout. Přechozích 8 epizod najdete...

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 8. část

Osmý díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. Zajímá Vás, co předcházelo událostem v první knize nebo v seriálu? Tato série by Vám rozhodně neměla uniknout. Prvních sedm dílů najdete zde:  

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 6. a 7. část

Šestý a sedmý díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. Zajímá Vás, co předcházelo událostem v první knize nebo v seriálu? Tato série by Vám rozhodně neměla uniknout. Prvních pět dílů najdete zde:  

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 5. část

Pátý díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. Zajímá Vás, co předcházelo událostem v první knize nebo v seriálu? Tato série by Vám rozhodně neměla uniknout. První čtyři díly najdete zde:  

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 4. část

Čtvrtý díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. Zajímá Vás, co předcházelo událostem v první knize nebo v seriálu? Tato série by Vám rozhodně neměla uniknout. První tři díly najdete zde:  

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 3. část

Třetí díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. První dva díly najdete zde:

VIDEO: Hra o trůny – Animovaná historie Sedmi království 2. část

Druhý díl animované výpravy do historie světa Game of Thrones. První díl najdete zde: Třetí díl najdete zde:
-reklama-

Nejnovější články

-reklama-
Don`t copy text!