Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

I když diváci seriálu Zlatá labuť smutní a volají po tom, aby jejich oblíbený seriál s třetí sérií nekončil, bohužel je tomu tak. Na co se můžete v posledních epizodách, které budou na jaře, těšit?

-reklama-


Třetí a zároveň závěrečná série Zlaté labutě se odehrává na přelomu let 1939 a 1940 v temných časech protektorátního Československa. Přesto by se snad mohlo blýskat na lepší časy, zlo ve Zlaté labuti je totiž na ústupu. Gruberovo tajemství je prozrazeno a jeho vliv významně oslaben. Intrikánka Markéta zemřela při porodu. Zákeřný Bouchner skončil na pozici ředitele obchodního domu a společně s ním zmizela i sekretářka Praxlová. Známí hrdinové se tak mohou opět nadechnout a čelit novým výzvám doby společně.

Petr musí po útěku Báry najít sílu zapomenout. Energii do života mu dodává novorozený syn, na kterého zůstal sám. Ireninu drastickou léčbu homosexuality považují Kučerovi za úspěšnou a její aféra s Alenou je téměř zapomenuta. Znovu se tak otevírá otázka, který ze tří sourozenců jednou převezme otěže rodinného podniku.

Čerstvý vítr do Zlaté labutě přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová. Má zkušenosti ze zahraničí a v obchodním domě zavádí řadu zásadních změn. Ve skutečnosti to ale není hlavní důvod jejího působení v Labuti.

Sortiment obchodního domu se rozrůstá a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava – prodavačka Dita. Je to žena plná života, která se dá s každým ráda do řeči. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Který z nich Ditě podlehne?

Závěrečná sezona přinese rozuzlení dramatických příběhů a diváci se dočkají zodpovězení všech zásadních otázek.

První a druhou řadu seriálu Zlatá labuť můžete nyní sledovat na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Voyo

-reklama-