Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Karlu (Markéta Stehlíková) a Máru (Kryštof Rímský) čeká rozvod, přestože Karla by byla ráda, kdyby k němu nedošlo. Stále si dělá tajné naděje, že se k sobě s Márou zase vrátí. Ten to však v plánu nemá. Začne si užívat znovunabyté svobody jako za starých časů, kdy měl spoustu kamarádek s benefity. Už toto zjištění bude pro Karlu velmi těžké. Jako máma ke všemu přijde na to, že stranou nezůstávají ani jejich synové, zejména Vojta (Felix Šrámek). Ten bude velmi dobře znát například Sylvu (Jana Kotrbatá), s níž se Mára seznámí na táboře. A protože bude docela tajemný, všem začne vrtat hlavou, co je Sylva vlastně zač a jaké jsou její úmysly.

-reklama-


Do tohoto dění se vrátí z Afriky Monika Farská (Anna Fixová), Márova bývalá a svým způsobem osudová láska. Bude jako vyměněná, plná elánu, zdravě sebevědomá, energická, s jiskrou. Vyzrála tak, že Márovi, a nejen jemu, spadne brada. Ona je volná, Mára je volný, byť stále ještě ženatý, a tak je to zase svede dohromady. Ti dva navážou tam, kde před šesti lety přestali, když se jejich cesty rozdělily. Bude proto jen otázkou času, kdy se o nich dozví jejich okolí, zejména Karla, Moničina máma Jitka (Ilona Svobodová) nebo Márovi rodiče Věrka (Milena Steinmasslová) a Luboš (Rostislav Novák st.), kteří Moniku velmi dobře znají… Co to udělá se vzájemnými vztahy? A jak Monika změní Márovi život?

Dominika (Barbora Vyskočilová) a Tony (Ondřej Volejník) se již těší na miminko, byť pro Dominiku bude pokročilé těhotenství přece jen trochu náročnější. Právě v tomto období se Tony rozhodne pro rekonstrukci Coolny, aby přitáhl nové klienty a podnik mu vynášel víc než dosud, kdy si musí přivydělávat nočními rozvozy, aby rodinu bez problémů uživil. Bruno (Jaroslav Blažek) a Mára ho v tom samozřejmě nenechají, ale i tak se ukáže, že si Tony ukousl příliš velké sousto… S čím vším se bude muset Tony popasovat? A jak bude prožívat narození druhého potomka?

Seriál Ulice můžete sledovat od 14. srpna na Nově a již nyní na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Voyo

-reklama-