Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Tři ženy a dva muži. A úkol týdne v podobě bábovky, který do menu zapadne jen v některých případech. Komu se dařit bude, kdo se bude chlubit národní kuchyní a kdo své menu trochu odbyde? Kdo se bude opravdu, i za cenu velkého taktizování, snažit o výhru – a bude v této partičce někdo takový? Nebo proběhne celý týden na pohodu a všichni si budou vychutnávat jen dobrá jídla? U stolů a plných talířů se sejdou účastníci z Prahy a středních Čech a také návštěva z Like house a rozhodně bude na co se dívat.

Jak půjde soutěžícím tohoto týdne snažení od ruky, komu se zadaří, kdo se bude snažit oslnit neuvěřitelnými recepty? Je tu ale i další již vyřčená otázka. Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava bábovky? Kdo se bude ošívat, kdo sáhne po vymazleném receptu a získá body navíc? A kdo se na celý úkol týdne vykašle? Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude tento týden velmi kreativní a různorodá. To vše už v pondělí. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17.50 a dozvíte se víc. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Studentka Anastasia (21) se chce prezentovat a nabrat zkušenosti. Jídla v menu má ráda a také má dostatek zkušeností s jejich přípravou. Pracovala jako brigádník v obchodě, obsluha laser game a servírka. Nyní je tatérka a influencerka. Je svobodná a bezdětná. Do pořadu se přihlásila, aby měla novou nezapomenutelnou zkušenost, možnost zvětšit komunitu na sociálních sítích a také ráda mluví před kamerou. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do vydání a propagace své budoucí knihy. Sledujte už v pondělí, jak proběhne premiérové přivítání a setkání. Jak si hosté sednou a kdo bude kout pikle od prvního sousta? Sledujte, jak si tahle parta sedne.

Úterý: Vedoucí prodejny Halyna by výhru, alespoň částečně, věnovala na charitativní účely. Halyna žila na Ukrajině kde pracovala třináct let jako kadeřnice. Po příjezdu do Prahy pracovala jako uklízečka, servírka, prodavačka a zástupce vedoucí. Nyní pracuje v obchodě Žabka jako vedoucí prodejny. Je vdaná a s manželem je pět let. Má tři děti – dvě jsou z bývalého manželství a s nynějším manželem má jedno. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost zažít něco nového a poznat nové lidi. Halyna bude servírovat večeři ve svatebních šatech. Jak její večer dopadne, zjistíte už v úterý. A také to, kdo je taktikem a komu jde jen a jen o výhru.

Středa: Skladník Ivan (34) tvrdí, že je společenský a klidný. Navíc rád vaří. Vyučil se jako tesař. Pracoval jako podlahář. Nyní se živí jako skladník – řidič VZV. Nyní bydlí s partnerkou a má dvě děti z předchozího vztahu. Rád jezdí na výlety na chatu a chodí do práce. Do pořadu ho přihlásila jeho partnerka. Pokud by vyhrál, tak by si koupil zařízení do bytu a koupil by také věci pro psí útulek. Jako zábavu si pro své hosty připraví kreslení na prkénko. Soutěžní jídla si vybral, protože mu chutnají a umí je. Jak si stihne poradit s úkolem týdne a nerozhodí ho příprava bábovky při cestě za výhrou? To vše zjistíte během setkání už ve středu. O hostech se dozvíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Studentka Zuzana (22) tvrdí, že je občas stydlivá. Studuje na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy obor teritoriální studia. Chodí na krátkodobé brigády do cukrárny a příležitostně pracuje jako hosteska. Má rodiče a dvě mladší sestry. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda hostí a pořádá večeře a chtěla by poznat i nové lidi. Pokud vyhraje, tak si dopřeje nějakou dovolenou. Dvanáct španělských hroznů – přesně tak se jmenuje zábava, kterou si Zuzana pro své hosty připravila. Jídla pro menu si vybrala, protože strávila rok v Mexiku a zamilovala si místní kuchyni. Jaké tedy bude čtvrteční menu a jaká zábava? Bude opravdu vítězné?

Pátek: Obchodní zástupce Vít (44) je v Prostřeno! díky tomu, že ho kamarádka přihlásila. S rodinou žije naprosto spokojený život na vesnici. S ženou Klárou (advokátka) má dcery Niki (13 let) a Janu (10 let). Doma jim dělají společnost čtyři morčata a štěně biewer teriéra Rocky. Žena má kancelář v Praze a Vít má kancelář v Ostravě, a proto převážně pracuje z domu nebo od zákazníků. Má na starosti Čechy a část Moravy. Do pořadu ho přihlásila kamarádka a sousedka z vesnice. Rád vaří a ví, že to umí. Dcery ho stále tlačily, aby to zkusil. Žena se toho děsí, ale kamarádka ho zastihla při dovolené a říkala, že ho přihlásí a on na to kývl. Víťova jídla pálí jak čert, hosté nakonec vnímají jen intenzitu bolesti, ne vytříbené chutě. Je sousedka dobrým rádcem? Dívejte se v pátek!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Zdroj: FTV Prima

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA