Posledních pár let patří svět Star Wars seriálům a ten letošní rozhodně není výjimkou. Kromě aktuálních Bad Batch a Mandalorian se i dočkáme druhé série Star Wars: Vize.

-reklama-


Před dvěma roky jsme si vychutnávali antologické pojetí Star Wars světa z područí nejrůznějších animátorů z asijského kontinentu. Fanoušci anime a světa George Lucase se museli tetelit blahem. Nejen obrovský úspěch ale i nejspíš stále rostoucí zájem o anime tématiku dovolili tomuto malému projektu naplno spustit přípravu na druhou sérii.

Kromě data také konečně víme, na jaké animátory se máme těšit. Oficiální Twitter Star Wars produkce vypustil názvy i počty jednotlivých epizod, na které se můžete kouknout níže. Největší nadšení a překvapení pak vyvolává studio Aaardman, které se chopí epizody s názvem I am your mother. Kdo totiž viděl jejich Slepičí úlet či animovaného Spláchnutého dobře ví, že toto studio má k anime více než daleko.

Zmiňovaných 9 epizod od různých animovaných společností se bude určitě moci zase pyšnit nabídkou skvělých příběhů, animací i alternativních zvratů, které jsme na jedničce tak milovali. Určitě se máme opět na co těšit.

Druhá série seriálu Star Wars: Vize startuje 4. května na streamovací stanici Disney+.

Zdroj: www.screenrant.com

-reklama-