Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Ve středeční epizodě Ulice uvidíme zhroucení Ivy, Vendula s Pavlem si přiznají své falešné prsteny a Gábina bude řešit svatbu…

-reklama-


Ztracené prsteny a Vilmin pokus

Den Pavla a Venduly se nemotá okolo ničeho jiného než ztracených prstenů. Manželé si přiznávají své malé lži a shodnou se na tom, že se budou mít rádi i s falešnými prsteny.

Na radnici se už ví, kdo stojí za zprávy na jejich webu. Píše je paní Nyklová, která chce mladého starostu dostat co nejblíž k Martině.

Zhroucení a omyl

Bára si začíná všímat čím dál tím víc zvláštního chování rodičů. Vítka se dokonce ptá, zda se něco neděje. Manželé stále řeší interrupci, která je naplánována na příští středu. Problém je, že by měla Iva v nemocnici zůstat i přes noc. Vítek na svou ženu naléhá, aby si vzala volno i po zbytek týdne, což ona odmítá. Večer přichází Ivino emoční zhroucení.

Michal se dnes konečně vidí s Žofkou. Mají celý byt pro sebe, ale nevyužívají ho tak, jak si ostatní myslí. Michal se chce pouze pochlubit se svým herním výsledkem. Bára se do bytu vrací pro zapomenutou čepici, přičemž slyší zvláštní zvuky vycházející z pokoje. Myslí si, že mladší bratr zažívá svou první intimní chvilku. Za dveřmi se však odehrává boj s náušnicí zaseklou v nitkách nového svetru.

Plány na svatbu a noví zaměstnanci

Gábina se dnes dozvídá výsledky kontroly z finančního úřadu a díky asistenci od Daši je vše v nejlepším pořádku. V salonu probírá hlavně plány na nadcházející svatbu. Přeje si menší obřad, přičemž uvažuje i o možnosti uspořádat jej na zámku. Jirka by také upřednostnil menší svatbu, avšak jeho představa je slavit ji na horské chatě.

V hospodě se to dopoledne hemží debatami o Druhé Šanci. Nedávná schůze ve věznici dopadla lépe, než se čekalo. Radek je dokonce spojen s probační službou, s níž budou moci spolupracovat na získávání nových zaměstnanců.

Ulice ve čtvrtek

Bára se ptá Michala na rande se Žofkou, další zkouška pro Ivu a Herman požádá o Gábininu ruku.

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

 

Zdroj: Autor, Voyo

-reklama-