Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

V seriálu Ulice začíná pomalu přituhovat, a to na více frontách. Místem, kde nebude brzy o drama nouze, je i gymnázium. Magdin a Sonin pohled na věc se začíná často a výrazně lišit. Navíc na Soně v podání Lucie Vondráčkové je již vidět, jak to těžce skousává, a to navzdory tomu, že před Magdou se to snaží nedávat to najevo. Teď už to ale Soňa nevydrží a popustí uzdu své zášti…

-reklama-


Na začátku školního roku se zdálo, že vznikne nový učitelský dream team na uličním gymnáziu. Ředitelka Magda v podání herečky Veroniky Čermák Mackové si ihned po jejím příchodu sedla s uchazečkou na pozici její zástupkyně, Soňou Čechovou (Lucie Vondráčková). Tu jí doporučila ředitelka školy Irena Landová, která odešla na mateřskou dovolenou.

Soňa si okamžitě získala i ostatní kolegy, a to včetně Prokopa. Ten byl zpočátku co se Soni týče proti jejímu přijetí. Prokopovi se nelíbila kvůli pověsti, kterou měla mezi řediteli jiných škol. Jediný, kdo s ní má již od samotného začátku problém, je Ota Puklický. Ten o sobě tvrdí, že jí vidí až do žaludku. Není divu, že se to mezi nimi hrotí čím dál víc, neboť Soňa nevynechá jedinou příležitost, aby si do něj nenápadně nerýpla.

Magda si myslí, že Ota zbytečně přehání, že jeho averze vůči Soně je spíše osobní. Ano, často mu dá za pravdu, co se školních záležitostí týče, ale zároveň chápe i Sonin pohled na věc, i když se někdy prostě neshodnou. Pak je to na Magdě, aby zvážila, co je podle ní pro studenty a školu nejlepší.

A právě v tom je ta potíž. Téměř vždy je Magdino rozhodnutí pravým opakem toho, co jí doporučí akurátní Soňa. Ta je přesvědčená o své pravdě, takže to snáší hůř a hůř, přestože se snaží nedávat to před Magdou příliš najevo. Nyní, před Prokopem, kterého považuje za velmi blízkého kolegu, ale upustí páru. Na Magdě nenechá nit suchou, dokonce padne i jedno obvinění. Jaké? A co na to Prokop? Jaké tajemství se tím prozradí? To se dozvíme už v pátek.

Soňa to totiž rozhodně nenechá jen tak…

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

 

Zdroj: TV Nova, Voyo

-reklama-