Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Ve středečním díle Ulice se podíváme na Adamovo usmíření s otcem, také zavítáme do ordinace za Jarkou a Blankou a v hospodě se bude odehrávat zajímavý rozhovor pro bulvár…

Dusno u Blanky a problémy ve škole

Adamovi se Jarčina slova vryla do paměti natolik, že hned ráno konfrontuje mámu. Dává jí jasně najevo, že je to jeho život, jeho rozhodnutí a ona si Jarky váží jen ve chvíli, kdy jí v ordinaci podává nástroje. Po Adamově rázném odchodu se Blanka zhroutí a Evženovi připouští, že to včera přehnala. Rozhovor s tátou jde Adamovi podstatně lépe, Luděk totiž přiznává svou chybu, a dokonce mu nabízí finance na byt.

Blanka do ordinace přichází s omluvou. Odpovědi se však nedočká, a naopak ji překvapí Jarčino rozhodnutí dát výpověď. Blanka jí obratem slibuje, že včerejší incident byl poslední a do práce již soukromí tahat nebude. Jarka souhlasí a přiznává, že se jí jinde rozhodně nebude pracovat tak dobře.

Adam pokračuje v rozhovorech s rodinou. Tentokrát se schází s Kristýnou. Sestra se mu svěřuje se svou bídnou školní docházkou i tím, že studium přeruší. Prosí jej také o to, aby to zůstalo mezi nimi.

Bulvární kauza

Gábině stále vrtá hlavou včerejší focení syna před školou. Ani Jirkovi se to příliš nezdá a připouští, že za tím vůbec nemusí stát jeden a ten samý člověk.

Do hospody k Henrymu přichází novinář Tomášek, který si přeje mluvit s Radkem i Gábinou. Milena jej vyhazuje a také mu tvrdí, že Radek prakticky nevystrčí paty z domu, tudíž nemá smysl na něj čekat. Její tvrzení však záhy vyvrací sám Mastný. Ten na pana Tomáška tak hrubý rozhodně není, a naopak jej vyzývá k rozhovoru. Ten se točí okolo Radkova trestu a na téma Šimon se nehodlá vyjadřovat.

Setkání s Kaštanem a doučování se Žofkou

Po cestě do školy Michal potkává Kaštana. Při rozhovoru plném narážek na Žofku se rozeznívá zvuk příchozí SMS v Kaštanově mobilu. Michal se dozvídá, že Kaštanova dcera odlétá na svátky na dovolenou, tudíž Kaštan bude sám.

V průběhu doučování Žofii a Michala přistihne Iva, naštěstí však neviděla nic, co by napovídalo tomu, že doučování není tak úplně doučováním. Na Ivu poté oba hrají divadlo o nezvládnuté látce, Michal mámě namluví, že ničemu nerozumí a Iva tak Žofku poprosí o doučování navíc.

Ve čtvrtek Žofka zruší domluvené doučování, Irena je těhotná, Gábina chce domluvit Tomáškovi a u Klímů se objevuje paní Dušková…

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: Autor, Voyo

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

„Říká se, že filmy by měly být víc podobné životu - já si však myslím, že život by se měl víc podobat filmu.“ - Myrna Loy