Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Na konci týdne se v Ulici podíváme za Vandou, která má opravdu velké finanční problémy, Adam se obává o svůj odlet do Ameriky a Kateřina řeší problémy v hospodě…

Tajemný muž a stáž

Vanda je zklamaná ze včerejší prohry, kterou před Luďkem tají. Se svým snoubencem u snídaně řeší termín svatby. Luďka napadá 11. březen, což jsou Vandiny narozeniny. Vanda si tak dnešek opět dělá volnější pod záminkou, že jde domluvit dort, květiny, a hlavně vyřešit ušití svatebních šatů. Gábina je z brzkého termínu překvapená, myslí si však, že by se vše mělo stihnout. Vanda místo květinářství či cukrárny vyráží do známého Casina, kde zasedá k ruletě. Opět se jí nedaří a prohrává další peníze. Při odchodu ji zastavuje muž a dává jí svou vizitku se slovy, že by jí mohl pomoci s jejími problémy.

Adam řeší svou stáž. Ráno vše probírá s Kristýnou. Přijde mu nefér, že on dostane spoustu rodinných financí a ona žádné. Sestra jej uklidňuje tím, že ona si vydělává sama, tudíž peníze rodičů nepotřebuje. Odpoledne se schází s Jarkou, které znova vyjadřuje své obavy, že bez ní v Americe půl rok nezvládne. Napadá jej tak, že by mohla odjet s ním, což Jarce přijde šílené. Adam také čeká na vyjádření fakulty, které má přijít do měsíce, což by již měl být v Americe. Doufá tedy, že přijde dřív.

Rodinný podnik a nouzové WC

Martina rozjíždí své “vychytávky” v hospodě a Kateřina zuří. Dcera s ní nic neprobrala a nyní vaří italské menu, na které nikdo není zvyklý. Lumír si italské pokrmy pochvaluje, ale nachází se tací, kteří speciality neoceňují. Martina během dne vyráží do Bistra, kde si kupuje svačinu a chvilkově s Lumírem probírá svou budoucí garsonku, na kterou se přijde podívat v pondělí. Vendula z budoucí nájemnice není nadšená. Večer se v hospodě strhává hádka mezi Kateřinou a Martinou, která se týká hlavně chodu hospody. Martina zmiňuje, že do Itálie utekla před řízením své matky.

Tonda Hložánek si nedá říct. Snaží se co nejvíc komplikovat chod nouzových WC, a tak se uchyluje k rozhodnutí opět jej na delší čas obsadit. Svým jednáním však odhání zákazníky Kateřininy hospody, kteří si nemohou dojít na toaletu.

Terapie pro Karlu s Márou

Karla se pouští do hledání párového terapeuta. Čeká ji však nepříjemné zjištění. Služby manželských poraden jsou v poslední době hojně využívány, tudíž nemají terapeuti brzké volné termíny. Překvapuje ji také cena sezení, která se pohybuje od 1 ke 2,5 tisícům korun. Mára se z neúspěšného “lovu o termín” těší. V Coolně se svěřuje Tonymu, že se doma již nehádají. Stačilo jen říci, že souhlasí s terapii a doma je rázem klid. Doufá, že na samotné sezení nikdy nedojde. Doma jej však nemile překvapí Karla, která dokázala sehnat termín již na úterý.

Na začátku týdne se Vilma zajímá o chod hospody, Ota říká Tomášovi o problémech Magdy a Prokopa, Kateřina si stěžuje Lumírovi, Prokop se schází s Mirkem a Kateřina se schází s Lumírem…

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: Autor, Voyo

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

„Říká se, že filmy by měly být víc podobné životu - já si však myslím, že život by se měl víc podobat filmu.“ - Myrna Loy