Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Ulice se po vánoční pauze opět vrací s novými epizodami. Spolu s novými osudy Nyklových a jejich blízkých se tento týden začnou odvíjet také nové příběhy Magdy a Prokopa, jimž se vrátí do života Mirek, Klímových, Blančiny rozvětvené rodiny, Gábiny a jejích blízkých, Františka či Marečkových, u nichž se konečně zableskne na lepší časy.

Pondělí

Je tu nový rok a s ním také Ulice, jejíž nové příběhy se rozběhnou po krátké vánoční pauze ve vysílání již dnes vpodvečer v obvyklém čase. Spolu s novými díly seriálu se tento týden do něj vrátí i některé postavy, které se v něm již nějaký čas neukázaly. Jednou z nich je například Tonda Hložánek. Ten se namíchl na celý svět a začal trucovat hned po prohře v komunálních volbách. O pár dní později ho dorazilo Lumírovo přiznání, že svůj hlas dal jejich největšímu rivalovi, Tondovu synu Jirkovi, který se stal novým starostou. Tohle byla pro Tondu taková zrada, že Lumíra i Jirku naprosto odepsal. Teď se Tonda objeví zčistajasna v bistru, aby o sobě dal zase vědět a Lumírovi naznačil, že je na něj stále naštvaný. Jenže Lumír má momentálně úplně jiné starosti. Konečně se mu vrací Kateřina, které se už nemůže dočkat… Jaké bude jejich shledání? Jak to odnese právě Tonda Hložánek? A jak zareaguje na Kateřinin návrat Vilma Nyklová?

Úterý

Do nového roku obvykle vstupujeme plni nadějí, že už bude lépe, že nám přinese jen to nejlepší. Po svátcích strávených s rodinami a těmi, které máme rádi, si ještě hýčkáme příjemné pocity i odhodlání nenechat se semlít starostmi, jež život přináší. Někdy to ale nejde. Žofce a její rodině nezačne rok právě nejlépe. Žofka jen těžko maskuje pláč před Michalem, za kterým dorazí na doučování. Ještě hůř na tom je její máma, jež přijde za Ivou Klímovou s prosbou o pomoc kvůli zablokovanému krku. Pomalu se nemůže hnout, což je pro zkušenou Ivu signál obrovského stresu. Žofčina máma to nakonec přizná. A nejen to. Během terapie naznačí i důvod… Co se u Žofky doma děje? Proč se do její mámy pustí naštvaný Michal? A jaké jeho tajemství se kvůli tomu provalí?

Středa

Rozchody bývají občas hodně bouřlivé, zvláště pokud v nich dojde na zlomená srdce a ruší se na poslední chvíli svatby. Přesně tohle se stalo Magdě s Mirkem, když Mirek zjistil, že Magda zřejmě stále miluje Prokopa, byť si to ona sama dlouho nechtěla přiznat. Raněný Mirek s oběma na minutu skončil, zrušil svatbu, odstěhoval se a odstřihl. Když za Magdou přišel po několika týdnech s omluvou i novou nabídkou k sňatku, ta již chodila s Prokopem. Zdálo se, že je to definitivní tečka za jejich vztahem. Teď se ale Mirek nečekaně vrací Magdě i Prokopovi do života… Proč? Čím oba dva naprosto šokuje? Měl by se ho Prokop obávat, nebo chce udělat za minulostí tlustou čáru a začít znovu?

Čtvrtek

Mezi dětmi a rodiči, popř. partnery rodičů, to občas pořádně křísne, pokud mají jiný pohled na věc. A nedej bože, aby si děti právě procházely obdobím puberty. To chce pak opravdu pevné nervy, aby člověk ustál jejich kousky. Gábina a Jirka Herman skutečně nejsou z těch, kteří by se neovládli. Občas ale pohár trpělivosti přeteče i u nich. To se stane právě teď kvůli Šimonovi, pro něhož je nyní prioritou trénování s Michalem na herní soutěž. Učení jde zákonitě stranou, což se ani trochu nelíbí Gábině, od které zazní jasné embargo na paření na počítači. Když ho Šimon poruší, Jirka mu dá poněkud svérázným způsobem najevo, že tudy cesta nevede… Čím Jirka pořádně naštve Šimona? Jak to ovlivní atmosféru doma? A jak si to se Šimonem, jenž nechce nechat kámoše ve štychu, vyřídí Gábina?

Pátek

Nechat se strhnout emocemi je občas cestou do pekla, zvláště pokud nás potom hryže vlastní svědomí. Své o tom ví už také František, který před několika týdny ulítl s expartnerkou Skyler. Ta by ho ráda získala nazpět, protože až teď si naplno uvědomuje, oč přišla, když mu dala před pár lety kopačky kvůli jinému. Navíc spolu mají i syna, jenž by byl šťastný, kdyby jeho rodiče byli zase spolu. František v tom má ale jasno – se Skyler to byl jen úlet, nic víc. Miluje Báru, se kterou nyní žije, a nehodlá na tom nic měnit. Ovšem nebyla by to Skyler, aby znovu neprovokovala a nezkoušela, kam až může zajít… Proč si o ni dělají všichni starost? A co s Františkem pořádně zamává?

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: Voyo, TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA