Hlavní Hot News

Hot News

Dušan Klein

Zemřel jeden z jejích duchovních otců, režisér Dušan Klein. Ulici zasáhla smutná zpráva

Ve věku 82 let odešel na věčnost režisér Dušan Klein, který se již za svého života stal legendou. I Ulice ztratila člověka, bez kterého by nebyla tím, čím je. To on jí vdechl před 17 lety život.
The Boys

The Boys: Konečně známe datum premiéry třetí řady kontroverzního seriálu a také nové informace...

Pokud patříte mezi fanoušky kontroverzního seriálu The Boys, který divákům nabízí jiný pohled na superhrdiny a nepostrádá krev, nadávky ani sex, je pro vás čekání na třetí sérii více než útrpné.
Moonfall

Rolland Emmerich servíruje další apokalyptickou verzi konce světa. Ve filmu Moonfall lidstvu na hlavu...

Režisér Roland Emmerich se proslavil především svými katastrofickými filmy. V jeho filmech si naše planeta prošla snad úplně vším. Ohrožovaly ji přírodní živly, mimozemšťané a dokonce i Godzilla.
Liam Neeson

V traileru na nejnovější akční film Blacklight nám Liam Neeson (69) opět dokazuje, že...

Liam Neeson sice letos oslaví sedmdesátku, ale ani to mu nebrání pokračovat v éře akčního hrdiny. Představil již nespočet rolí drsňáků a nyní nám servíruje další postavu, která nejde pro ránu daleko.
Rod Draka

George R. R. Martin již viděl první záběry ze seriálu Rod draka. Jak prequel...

Seriál Rod draka už viděl ten nejpovolanější, sám autor předlohy George R. R. Martin a na svém blogu se podělil o své první dojmy.
The Batman

The Batman: Jeden z nejočekávanějších filmů příštího roku se odhaluje v dalším traileru. Čeká...

I když je čas rozbalování vánočních dárků za námi, studio Warner Bros. pro nás ještě nějaké ty dárečky má. Dnes dostali nadílku fanoušci Batmana, neboť byl zveřejněn zbrusu nový trailer na The Batman.
Jean-Marc Vallée

Zemřel uznávaný režisér filmu Klub poslední naděje i minisérie Ostré předměty. Jean-Marc Vallée se...

Vánoční svátky jsou vždy plné radosti, pohody a především odpočinku. Ani během Vánoc se však smrtka nezastaví a letos tomu nebylo jinak. Režisér Jean-Marc Vallée se odebral na věčný odpočinek.
Seveřan

Po Čarodějnici a Majáku přichází Seveřan. Podívejte se na první záběry z filmu plného...

Režisér Eggers má na svém kontě filmy Čarodějnice (2015) a Maják (2019), které jsou sice kvalitativně nadprůměrné, ale oba jsou určeny spíše pro menší publikum. Nyní přichází jeho nový film Seveřan.
The Batman

The Batman: Pohrává si studio s diváky? A možná přijde i klaun

Nezřídka se nějakou dobu před premiérou daného filmu konají zkušební projekce, které dávají tvůrcům filmu představu o tom, zda bude film v dané podobě kvalitativně úspěšný. A Warneři je posunuli dále.
Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Začíná další kapitola světa Harryho Pottera. První záběry z filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství...

Pokud jste fanoušky nejslavnějšího filmového čaroděje Harryho Pottera, určitě jste zaznamenali oslavy 20 let od prvního dílu. Nyní byly odhaleny první záběry z třetího filmu série Fantastická zvířata.
-reklama-

Nejnovější články

-reklama-