Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Je všeobecně známo, že vztahy a Hollywood nejdou moc dohromady. Samozřejmě, že v zábavním průmyslu není o vztahy nouze, ale těch dlouhodobých je opravdu málo. Jednou z výjimek bylo ještě donedávna harmonické manželství herce Hugha Jackmana (54) a jeho polovičky Deborah-Lee Furness (67), mimochodem také herečky. Přestože je mezi nimi značný věkový rozdíl, vydrželi spolu v manželství na poměry showbyznysu neuvěřitelných 27 let. O to víc je konec tohoto páru smutný. Z nejnovějších záběrů slavného herce je navíc znát, že ho konec tohoto soužití pořádně vzal.

-reklama-


Pod dlouhými prošedivělými vousy, zachmuřeným výrazem, ale i celkově zpustlým vzhledem by nejen obyvatelé New Yorku, kde byla fotografie pořízena, v herci jen těžko poznali slavného Wolverina, tedy roli, v níž si umělce můžeme pamatovat nejvíce.

Je otázkou, kam měl Jackman na kole namířeno, ale co krátce předtím dělala jeho někdejší milá Deborra-Lee, můžeme říct s jistotou. Furness byla totiž hostem jistého rozhlasového pořadu, kde se pochopitelně rozproudila debata o nelehkém životním kroku tohoto páru, jejíž průběh však nabral poněkud neobvyklý směr.

Moderátorské dvojici Kyle Sandilands a Jackie ‚O‘ Henderson (Jackmanova někdejší láska), se podle vlastních slov ozvala omylem. K jejich překvapení jim hovor přijala. Vysvětlili jí celou situaci s telefonátem a pokračovali, že doufají, že je v pořádku. Každopádně měli pocit, že je příliš brzy na to, aby otevřeli téma rozvodu. Poděkovala jim za jejich zájem a ocenila, že na ni myslí.

I z jejího vyjádření je cítit, že jí stejně jako Hughovi bude chvíli trvat, než se z rozhodnutí rozvést se vzpamatuje. Na druhé straně se není čemu divit. Z jejich společného vyjádření, které učinili při příležitosti oznámení rozvodu, se dá vyčíst, že rodina byla a jistým způsobem zřejmě i zůstane na prvním místě. Doufejme, že se brzy dají oba do pořádku.

Zdroj: Daily Mail

-reklama-