Páteční program v televizi patřil každoročnímu udílení hudební ceny Český slavík 2023. Ještě před zahájením došlo k „útoku moukou“ na zpěváka Jana Bendiga. Toho během focení posypal moukou mladý muž, který poté utekl. Kde byla ochranka? Proč nikdo nic neudělal?

-reklama-


„Je to nahraný…“

K incidentu se vyjádřil následně samozřejmě i Jan Bendig na svém Instagramu. Od dalších celebrit se mu dostalo slov podpory a ocenění za zpěvákovu reakci, kdy směrem k útočníkovi nebyl hrubý a odmítl na jeho adresu nadávat. Sepsal post, ve kterém se svěřuje, že nic nemá zadarmo a vše si poctivě vydřel.

Také se sám sebe ptá, proč on – zda se jednalo o rasismus skrze jeho romský původ, nebo pro jeho orientaci? „A závěrem bych řekl, že mám aspoň z čeho upéct vánoční cukroví…“ ukončil vtipnou notou svůj příspěvek ohledně situace mladý zpěvák.

Chytrý krok a PR Jana Bendiga?

Někteří to však vidí pouze jako chytrý krok se zviditelnit: „Je to nahraný…,“ píše jeden sledující. „Působilo to na mě jako nahrané (zaplacené) od novinářů. Aby bylo o čem psát, vznikly „super“ skandální fotky,“ nebo „Také mi to přišlo nahrané a vůbec se mi nezdála reakce přítele. Působil na mě výrazem „budu dělat jako, že jsem to nečekal“,“ shodují se další.

„Dobrý PR – nevymyslel bych nic lepšího než útok neškodnou moukou, ale humbuk to udělalo velkej, kdo by to řekl? Obyčejná mouka, co? A tolik parády … Bravo celému týmu za profi mediální divadlo!“ píše po zhlédnutí videa pan Pavel. Je možné, že se tímto zvedl prodej lístků na jeho plánovaný koncert v O2 Universum. Na koncert pozval Bendig i útočníka.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Jan Bendig (@bendigjan)

 

Podobnost akce na Jana Bendiga s Kim Kardashian

Jiní si tuto situaci spojili s událostí kolem Kim Kardashian, kterou také útočník posypal moukou. Bylo to vše však domluvené a součást reklamní kampaně jejího nového parfému. „Přijde mi to jako Kim Kardashian, ta taky když dávala na trh nový parfém, tak na představení parfému ji někdo oje*al moukou. Tím zvýšila prodej,“ píše paní Ramona K.

Rozhodně stojí za zmínku to, že mladík se žlutou igelitkou tam pouze nepřiběhl, ale je velmi nápadný, a přesto nikdo nezasáhl. Podívat se můžete níže.

Zdroj: Instagram, Youtube Extra.cz

-reklama-