Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Asi není nikdo, kdo by neznal americký komediální seriál The Big Bang Theory neboli Teorii velkého třesku. Pokud jste seriál neviděli, určitě jste o něm alespoň slyšeli, neboť se na televizních obrazovkách objevoval dlouhých 12 let (2007-2018) a už po první odvysílané sérii si získal fanoušky všech věkových kategorií po celém světě. V dnešním článku se podíváme na to, co dělají hvězdy populárního kultovního seriálu dnes.

-reklama-


Johnny Galecki (48)

Herec belgického původu, Johnny Galecki, v seriálu ztvárnil postavu Leonarda, který společně se Sheldonem tvořil nerozlučnou dvojku. Od té doby, co skončilo natáčení Teorie velkého třesku, si dává filmovou pauzu a natočil pouze v roce 2019 druhé pokračování filmu Psí poslání. V roce 2020 se mu narodil syn s o 22 let mladší modelkou Alainou Meyer, avšak vztah jim dlouho nevydržel, koncem roku totiž pár oznámil svůj rozchod.

Jim Parsons (50)

Americký herec Jim Parsons v seriálu vystupoval jako geniální teoretický fyzik Sheldon Cooper. Role Sheldona mu vynesla celosvětový divácký úspěch a s tím spojených také několik cen Emmy a Zlatý Glóbus. Jim Parsons se také muže pyšnit hvězdou na hollywoodském chodníku slávy. Herecky aktivní je dodnes a daří se mu také i v osobním životě, v roce 2017 se po dlouhých letech partnerství oženil s režisérem Toddem Spiewakem.

Kaley Cuoco (37)

Rodačka z Kalifornie Kaley Cuoco, která v Teorii ztvárnila postavu Penny, je v seriálu bezpochybně nejvýraznější ženskou postavou. Ve svých sedmatřiceti letech má za sebou bohatou hereckou kariéru a diváci ji mohou znát také ze seriálů Čarodějky, Útěk z vězení či ze sitcomu 8 jednoduchých pravidel. Co se jejího osobního života týče, je dvakrát rozvedená a prošla si řadou nevydařených vztahů, mezi které se řadí například i vztah s jejím hereckým kolegou Johnnym Galeckim. V současné době ale herečka tvoří šťastný pár s hercem Tomem Pelphreym a v březnu se jim narodila dcera Matilda.

Simon Helberg (42)

Americký herec Simon Helberg v seriálu ztvárnil roli nedoceněného inženýra Howarda Wolowitze. Díky účinkování v Teorii se mu začaly nabídky jen hrnout, za zmínku stojí například vystoupení po boku Meryl Streep ve snímku Božská Florence (2016). Úspěchu však nedosáhl pouze jako herec, ale také jako vynikající stand-up komik. V osobním životě se mu daří, je ve šťastném manželství s herečkou Jocelyn Towne a společně vychovávají dvě děti.

Kunal Nayyar (42)

Britský herec s indickými kořeny Kunal Nayyar se proslavil svou rolí mlčenlivého astrofyzika Rajeshe Koothrappaliho. Když končil seriál Teorie velkého třesku, herec přiznal, že konec natáčení nesl velice těžce: „Představte si, že řeknete poslední vtip a rázem se z vás stane obyčejný člověk. Už nikdy nebudete Rajem. Jednoduše odejdete do šatny, převlečete se a je konec. Jen tak. Musím se přiznat, že jsem se z toho až rozbrečel,“ svěřil se Nayyar. Jeho manželkou je Miss India 2006 Nehu Kapur.

Mayim Bialik (47)

Americká herečka Mayim Bialik v seriálu ztvárnila roli neurobioložky Amy Farrah Fowler Cooper. Právě tato role jí ale byla bližší než cokoli jiného, neboť sama herečka vlastní doktorát z neurobiologie. Od roku 2003 je vdaná za Michaela Stonea a spolu mají dva syny.

Melissa Rauch (43)

Americká herečka Melissa Rauch se poprvé v Teorii velkého třesku objevila počátkem třetí série jako zapálená vědkyně Bernadette Rostenkowski. Tvoří šťastný manželský pár se spisovatelem Winstonem Beigelem a mají spolu dvě děti. Podruhé byla těhotná během natáčení posledních řad seriálu a tvůrci se tuto skutečnost nesnažili maskovat, naopak ji zakomponovali do děje.

Zdroje: extra.cz, expresfm.cz, people.com, tmz.com

-reklama-