Větší či menší nehody jsou součástí našeho každodenního života a možná právě pro jejich nepředvídatelnost je zcela běžné, že se čas od času stane taková nepříjemná událost i známé osobnosti. Nejnovějším příkladem je herecká legenda mnoha kultovních akčních filmů Arnold Schwarzenegger.

Jak uvádí TMZ, celý incident se měl podle očitých svědků odehrát tak, že zatímco filmová hvězda projížděla v autě ulicemi západního Los Angeles, z ničeho nic jí před auto vjel cyklista.

Zdánlivě děsivá nehoda se však v tomto případě ukázala jako banální. Herci se nic nestalo, a přestože si cyklistka stěžovala na velké bolesti, později se v nemocnici ukázalo, že kromě několika odřenin je v pořádku.

Podle svědků celou nehodu nezavinil Schwarzenegger, ale žena, kterou srazil. Navíc se zdá, že tuto verzi později podpořil i sám herec, protože policie celou věc uzavřela s tím, že v okamžiku, kdy se žena objevila v jeho jízdním pruhu, už nemohl srážce nijak zabránit.

Bývalý akční hrdina dokonce celou situaci uzavřel krásným gestem. Stejně jako řidička jízdního kola i samotné jízdní kolo potřebovalo po nehodě opravit. Na tom se významně podílel právě Schwarzenegger. Po nehodě si kolo připoutal k autu a odvezl ho do místní opravny, aby ho opravili.

Zdroj: TMZ

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.