Olga Studničková Šípková je bývalá mistryně v aerobiku a za posledních pár let si ve svém životě prošla velkými změnami. Zamilovala se, stala se babičkou, ale potkala ji také nešťastná událost, kdy před rokem a půl prodělala mrtvici. Jak se bývalé profesionální sportovkyni daří dnes?

-reklama-


Olga Studničková Šípková (54) byla hostem v talk show Miluše Bittnerové Na Kafeečko, kde si společně popovídaly o vztazích, také o tom, jaké to je být babičkou a rovněž o mrtvici, kterou bývalá mistryně v aerobiku před nedávnem prodělala.

Se svým mužem pracují na společném projektu

Olga si před pár lety prošla rozvodem se svým prvním mužem a následně se seznámila se svou současnou láskou, psychologem a psychoterapeutem Milanem Studničkou (45), se kterým si před nedávnem řekli své ano. Společně také vydali Knihu pro ženy a oba se věnují projektu s názvem Dovychovat, který má za cíl pomáhat rodičům a také partnerům a pořádají kurzy pro veřejnost.

Ověřuje si funkčnost projektu na svých vnoučatech

Před pár lety se Olga Studničková Šípková stala dvounásobnou babičkou a popsala, že projekt, který vede se svým nynějším manželem, má příležitost vyzkoušet na svých vnoučatech a vidí, že skutečně funguje: „Já s tím Samíkem jdu podle našeho projektu, podle toho, co můj manžel přednáší, jak pracovat s dítětem, které odmítá, je v křeči, dupe nožičkou a pěstičkama buší, a ono to funguje, a to se mi na tom strašně líbí,” vysvětlila.

Před rokem a půl prodělala mrtvici

Představ si, že se v jedenácti letech dozvíš, že jsi strašná, tlustá, ošklivá a nemožná. Nesmíš jíst. Takže si vytvoříš program „moje hodnota je, když trpím“ a „když nezhubnu, nebudu přijatá“. Na to jsem si přišla před rokem a půl, v době, kdy jsem byla totálně zastavená tím, co se stalo. Já jsem se zastavila, protože jsem ve svých 52 letech zažila mrtvici,” prozradila Olga Studničková Šípková.

„Najednou jsi úplně odhalená. Nemáš cvičení, což byl do jisté míry také útěk, práci, jsi zastavená a přemýšlíš, jak jsi nesvá. Najednou začneš přibírat. Do toho všeho přišel přechod a najednou z měsíce na měsíc šest kilo nahoře. Ta hubená Olinka ze StarDance je najednou úplně pryč,“ upřímně dodala.

Po závažné cévní mozkové příhodě byla Šípková nucena nejen přepracovat svůj životní styl, ale také změnit své myšlení. Musela na nějakou dobu přestat sportovat a tělo, které bylo předtím celý život v pohybu, začalo ze dne na den podstupovat razantní změny.

Zdroje: stream.cz, lifee.cz, osobnosti.cz

-reklama-