Oblíbený sportovně-zábavný pořad TIKI-TAKA vysílaný na kanálu O2 TV Sport započal třetí stovku dílů. Během odvysílané dvoustovky se diváci dočkali řady vtipných momentů, emocí, ale především se k nim dostalo velké množství fotbalových informací a názorů.

Moderátor pořadu Petr Svěcený vede na O2 TV Sport dramaturgicky a redakčně fotbalový tým. Soustředí se zejména na Fortuna ligu, ale cizí mu rozhodně není ani Liga Mistrů. Fotbalová talkshow TIKI-TAKA si i díky jeho skvělé práci získala spousty fanoušků.

Během odvysílaných dílů jste mohli vidět řadu zajímavých momentů včetně opilého Martina Fenina, vyříkání si sporu Petra Svěceného s Tomášem Řepkou nebo menší hádku mezi Petrem Švancarou a Vladimírem Šmicerem kvůli neprokázanému rasismu od slávisty Ondřeje Kúdely.

Ostatně právě poslední dva jmenovaní hosti jsou těmi nejvíce nasazovanými a v současnosti jsou skoro v každém dílu. Jen Petr Švancara musel svou pouť v pořadu přerušit jinou, daleko drsnější cestou na ostrov. Ostatně jeden z prvních dílů nové stovky se stal svědkem jeho slavného návratu.

Petr Švancara, TIKI-TAKA, FOTO: O2 TV Sport
Petr Švancara, TIKI-TAKA, FOTO: O2 TV Sport

Téměř každý týden vedle fotbalistů, trenérů či jiných lidí pohybujících se okolo fotbalu (za mě osobně je vždy zajímavé vystoupení šéfa komise rozhodčích Radka Příhody) přijdou i herci, muzikanti či jiné osobnosti českého showbyznysu nebo sportu. Díky tomu si můžete poslechnout i „neodborný“ komentář fanouška. V zatím posledním 202. dílu to byl třeba frontman legendární kapely Olympic Petr Janda. Občas se objeví dokonce i zahraniční hráči, naposledy to byl nizozemský fotbalista hrající v dresu Slavie Mick van Buren.

Mick van Buren, TIKI-TAKA, FOTO: O2 TV Sport
Mick van Buren, TIKI-TAKA, FOTO: O2 TV Sport

Vedle posuzování různých situací z aktuálních kol fotbalové Fortuna ligy je TIKI-TAKA plné humoru, věčného rýpání od Petra Švancary, kterému se mu to jako bumerang vrací od moderátora Petra Svěceného. Je to prostě pořad, jenž může zaujmout i mnohé nefotbalové fanoušky.

Nově byl dokonce spuštěn e-shop s merchandisem, takže si každý může pořídit své tričko, mikinu nebo třeba ponožky s logem tohoto pořadu.

Tímto bych tedy za redakci TV Guru rád popřál TIKI-TACE minimálně dalších 200 dílů, mnoho zajímavých a vtipných hostů, ale i moudrých fotbalových komentářů. Společně s mnoha dalšími fanoušky si určitě nenecháme ujít žádný z dalších dílů a jejich obsah budeme bedlivě sledovat.

 

Zdroj: Autorský text

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz