Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Vůbec se není čemu divit že návštěva známé modelky Andrey Verešové v „Show Jana Krause“ nezůstala bez odezvy a nepříliš pozitivních reakcí. Sama si o ně totiž koledovala svým „vylepšeným“ vzhledem i afektovaným chováním.

-reklama-


Navíc bohužel předvedla to, co řada jiných celebrit. Návštěvy v populárním pořadu využila k tomu, aby propagovala produkty, které jsou spojené s jejím jménem. Na její obranu nutno říct, že pokud se nějaká známá tvář objeví v nějakém televizním či rozhlasovém pořadu, můžeme si být téměř jistí, že také bude hovořit o své kosmetice, knize, desce či filmu a divadelním představení, v němž hraje. Nebo bude před kamerami jakoby náhodou na návštěvě v nějakém hotelu, salonu, atd.

Skutečná nebo umělá?

Navíc v sobě nezapřela profesi modelky, která se ráda a často ukazuje. Rovněž během své návštěvy v „Show Jana Krause“ neustále pózovala a ukazovala své přednosti. A diváci jí to dali hodně zlomyslně najevo. Ti slušnější Andreu litovali, „že to dříve byla taková krásná baba a teď už zbyla jenom maska“ a dost často přitom používali výraz „plast“. Pohled na Andreu zblízka bohužel vzbuzoval dojem, jestli je to skutečně ona nebo výsledek umělé inteligence. Ta už totiž dokáže známé osobnosti či politiky nahradit k nerozeznání.

Aspoň na kakao

Přestože z jejího vyprávění bylo zřejmé, že je velmi milující matkou, i v tomto ohledu to poněkud přeháněla. Nezbývá než doufat, že svým dětem příliš neuškodila tím, že prozradila některé detaily z jejich soukromí. Nevyšly z toho zrovna nejlépe, třeba když Andrea zmínila, že se jejímu synovi ani nechce ven, aby se s někým seznámil. Dala přitom k dobru, jak ho třeba nabádá: „Tak miláčik, tak ji pozvi aspoň na kakao.“ Právě tato pasáž povídání s Krausem vyvolala největší ohlas a Prima na ni záměrně lákala televizní publikum.

Elita snowboardingu

Škoda, že ani Andrea Verešová, ani Jan Kraus, namísto plácání o kakau lépe nevyužili čas, aby se více věnovali mimořádnému sportovnímu talentu dětí Andrey Verešové. Došla na ně sice řeč, ale jen okrajově. Mimořádně nadaná šestnáctiletá Vanessa nedala na přání své matky stát se rovněž modelkou a od malička se věnovala sportu, především lyžování a snowboardu, a dnes patří k nejlepším vrcholovým sportovkyním v této disciplíně u nás. Sympatické je také její přání vystudovat psychologii.

Podobně se daří ve snowboardingu i synovi, patnáctiletému Danielu Volopichovi. Vzhledem k tomu, že spoustu času věnuje tréninku a závodění, nelze se divit, že je rád doma a nikam se mu nechce. A jestli může být Andrea Verešová na něco opravdu pyšná, pak právě na své dva potomky.

Zdroj: Televize Prima, Facebook

-reklama-

Adéla Hofmanová
Adéla Hofmanová vystudovala žurnalistiku a věnuje se především kulturní publicistice. S webem TV guru externě spolupracuje od roku 2020 a za tu dobu publikovala téměř tisíc příspěvků, které si přečetlo přes padesát milionů čtenářů. Snaží se je upozorňovat na kvalitní televizní pořady a naopak si bere na paškál brak, které tuzemské i zahraniční kanály produkují stále víc.