Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Herecký talent, účast ve slavných filmových sériích a bouřlivý osobní život. Justin Bartha však není jen další tváří v davu Hollywoodu, je to herec, který na jevišti začal už během dospívání. V tomto článku se podíváme na jeho kariéru, lásky a nejnovější projekty.

-reklama-


Svou kariéru odstartoval jako asistent produkce na filmu „Analyze This“. Nicméně, průlom přišel o rok později, kdy se poprvé představil v krátkém snímku nazvaném „Tag“. Kromě hereckých rolí se Bartha věnoval i režii a psaní, přičemž napsal a režíroval krátký film „Highs and lows“.

Hvězdné projekty a televizní úspěchy

Herec se nejvíce proslavil ve filmech „Lovci pokladů“, „Pařba ve Vegas“, „Pařba v Bangkoku“ a „Pařba na třetí“. Naposledy jej diváci mohli vidět v dramatu „Moje drahá Zoe“ nebo akčním nářezu s Jasonem Momoou od Netflixu „Sweet Girl“.

Bartha se neomezuje pouze na filmová plátna. Svou stopy zanechal i v televizi, a to nejen jako součást spin-offu „Lovci pokladů“ a v populárním seriálu „Atlanta“. Jeho výkony v seriálech „Dobrý boj“ a „Godfather Of Harlem“ obdržely uznání kritiky, a v roce 2022 si zahrál klíčovou roli v kontroverzním dílu třetí sezóny „Atlanta“ s názvem „Velká odplata“. V něm ztvárnil postavu Marshalla Johnsona, který čelí otázce reparací za otroctví.

Vzájemné vztahy a osobní drama

V životě Justina Barthy nechybí ani nespočet romantických dobrodružství, alespoň pokud jde o vztahy. Dlouhou dobu byl ve vztahu s Ashley Olsen, obrovskou dětskou hereckou hvězdou, s níž se dokonce zasnoubil. Avšak jeho divoké chování na place filmu „Pařba ve Vegas“ se vztahu stalo osudným a vedlo nakonec až k rozchodu. Po ní následovaly vztahy s Lydií Hearst, Stephanie Sieber a Andrew Rannels. Nakonec však našel klid a lásku v náručí Lii Smith, se kterou má nyní dvě krásné dcery.

Jeho současný vzhled vyvolal na sociálních sítích bouři spekulací a otázek. Nikdo nemládne, fanoušci se však začínají ptát, zda za tímto výrazným posunem ve vzhledu není skryto něco více než pouhý přirozený proces stárnutí. Spekuluje se o nemoci či závislosti. Potvrzeno však nebylo nic.

Zdroje: Vanity Fair, Market Realist, Instagram

-reklama-