Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

O tom, že mezi pokerovou hráčkou Bárou a herečkou Karolínou, to od začátku skřípe a obě se do sebe často pouští, není pochyb. A to nám produkce servíruje jen minimální přísun toho, jaká dynamika v kmeni je a co se tam odehrává. Bára však nyní prozradila na Karolínu něco, co nejspíš mělo zůstat utajeno. Pozor, následující text obsahuje spoilery.

Bára se nestyděla v hádce i přes neustálou pozornost kamer používat ostrá slova a peprnější výrazy, a to hlavně v hádkách s Karolínou. V osmé epizodě reality show Survivor Česko & Slovensko, která je již na Voyo ke zhlédnutí, kmen Hrdinové nezískal imunitu a musel tak jít na kmenovou radu a vyřadit jednoho člena. Individuální imunitu získal Švanci, který pak měl právo rozhodnout, kdo půjde do duelu.

Konečně však na nějaké kmenovce došlo k podrazu, nebo tedy „blinsidu“, jak to znají skalní fanoušci amerického Survivoru. Někteří členové kmene se totiž obrátili proti Kateřině. Pokud by totiž měla Bára imunitu, neohrozili by tím sebe. Vyhlasovali tak právě Katku a poté Švanci do duelu proti ní vybral Báru, které se kvůli jejímu chování rozhodli zbavit. Kateřinin překvapený a šokovaný výraz mluvil za vše. O to více, když nad Bárou vyhrála a v posledních společných chvílích se jí svěřovala, že zpět do kmene a tábora už nechce.

Pojďme ale k tomu hlavnímu, a to, že se Bára nejspíše prořekla s informací, kterou neměli diváci slyšet. Na kmenové radě totiž vmetla do obličeje Karolíně, že je ulhaná, levá, krade, a ještě má navíc deku. Tím to ale neskončilo, protože dodala zásadní informaci o jejím setrvání v soutěži. Také zmiňuje, že Krézlová chtěla přece skončit, protože to nezvládala. Směrem na herečku pak Bára ještě vykřikne, že jestli nemá náhodou mít desátého seriál. Na to Karolína jen kývne. Myslela tím tedy, že 10. března má již domluvené natáčení a dopředu již věděla, jak dlouho v soutěži setrvá? Brala to snad od začátku jako takový „tábor“, ze kterého přesně ví, kdy odjede?

Jak to celé dopadne a opravdu herečka do onoho „desátého“ skončí? To brzy zjistíme…

Reality show Survivor Česko & Slovensko můžete sledovat s předstihem na Voyo a poté o týden později na Nově.

Zdroj: Autor, Voyo

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA