Vzpomínáte si na slavné romantické drama P.S. Miluji Tě v hlavních rolích s Gerardem Butlerem (53) a Hilary Swank (48), které rozplakalo nejednoho diváka? Nejenže se tvůrci filmu rozhodli pro pokračování úspěšného filmového hitu, ale Gerard Butler se nedávno rozpovídal o natáčení jedné ze scén a přiznal, že jeho kolegyni tehdy málem „zabil.“

Film P.S. Miluji Tě byl natočený v roce 2007 a do paměti svých diváků, a především tedy divaček, se zapsal svým srdceryvným a dojemným příběhem. Miláček žen Gerard Butler ve filmu ztvárňuje postavu sympatického Gerryho, který dostane rakovinu a než zemře, tak se rozhodne své manželce Holly, půvabné Hilary Swank, napsat dopisy, aby ji pomohly vyrovnat se s jeho smrtí a začít znovu žít. Nutno dodat, že film nesklidil takový úspěch pouze díky samotnému dojemnému příběhu, ale také díky neuvěřitelné chemii, která mezi herci při natáčení panovala.

Před dvěma lety tvůrci filmového hitu P.S. Miluji Tě oznámili pokračování, které bude natáčeno na základě knižní předlohy autorky Cecelie Ahern, jež udělila práva k natáčení. Film ponese název Postscript a děj se bude odehrávat sedm let po smrti Gerryho. Holly má zde na popud své sestry vyprávět o svém životním osudu v jejím podcastu ve víře, že tím pomůže každému, kdo se ocitl ve stejné situaci. Je tedy jisté, že pokračování bude opět plné emocí a dojetí.

Herec Gerard Butler se nedávno objevil v show hollywoodské herečky Drew Barrymore, kde zavzpomínal na hrůzný zážitek, který při natáčení prvního dílu P.S. Miluji Tě zažil. Vzpomínáte si na scénu, kde Gerry tančí v podvazcích a Holly sedí na posteli a náramně se směje? Tak právě tato scéna byla pro herečku málem osudná. Gerard přiznal, že Hilary tehdy nešťastnou náhodou zranil, způsobil ji otevřenou ránu na hlavě a musela jet okamžitě do nemocnice.

„Tu scénu jsem točil den a půl a musel jsem tančit jak idiot v podvazcích. V jednu chvíli se svorka od kšand, které jsem měl na sobě, měla odpinknout a vletět mi do oka. Jenomže ona se nějak zasekla, prolétla kolem mě a zařízla se Hilary přímo do hlavy. Měla otevřenou ránu,“ popsal hrůznou scénu. Celý tým přiběhl herečce na pomoc a odvezli ji do nemocnice. „Celé studio bylo doslova do tří sekund pryč a já tam jen seděl na posteli v trenkách a brečel jsem!“ smutně zavzpomínal herec Gerard Butler.

Zdroje: movieweb.com, deadline.com, super.cz, kinotip2.cz

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz