Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Zhubnout a už nepřibrat. Kdyby to bylo tak snadné, asi by všichni drželi diety. Vždyť štíhlá postava je snem asi každého, byť jen trochu objemnějšího z nás. Před časem se poměrně korpulentní 43leté herečce Rebel Wilson podařilo zhubnout, aniž by přibrala. Dnes je však pohádce o štíhlém bříšku konec.

-reklama-


„Pracovat opravdu tvrdě znamená, že jsem kvůli všemu tomu stresu přibrala 14 kilo!“ začíná hereččin nejnovější příspěvek na jejím Instagramu, kde zveřejnila i svůj aktuální vzhled.

Že za vším stojí její pracovní tempo, podtrhuje ještě slovy: „Bylo toho hodně a přestala jsem se soustředit na zdravý životní styl.“

Jak tedy vypadá? Jak jsme již zmínili, americká herečka Rebel Wilson přibrala něco málo přes deset kilo, a i když by se mohlo zdát, že to bude dost vidět, opak je pravdou. Na druhou stranu známá tvář z filmů jako Pot a krev nebo Králíček Jojo zpočátku zhubla až několik desítek kilogramů, takže není nijak extra zřejmé, že přibrala tolik, kolik přibrala.

V příspěvku však dále dodala, že ji mrzí, že svou postavu zanedbává, a tak čas ukáže, jakou postavou nás překvapí příště.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Rebel Wilson (@rebelwilson)

 

Zdroje: Instagram, BuzzFeed, csfd

-reklama-