Reklama a propagace k výročí šedesáti let kultovního seriálu Doctor Who nekončí. Nově máme potvrzené, koho dalšího v roli záporáka uvidíme. A to díky plakátu, kde se nám objevují a potvrzují všichni zlí hrdinové.

-reklama-


Russell T. Davies, který se oficiálně vrací do pozice showrunnera Pána času, nám dokazuje, jak velký milovník tohoto universa skutečně je. Kromě vrácení nám populárního Davida Tennanta coby Doktora a jeho společnice Donny, se dočkáme i návratu pár fajn záporáků.

Na nejnovější fotce z Twitteru oficiální stránky Doctora Who vidíme koláž všech navrátivších zlých postav. Ve výroční epizodě se tedy opět můžeme těšit na klasické Dáleky, Cybermeny, ale určitě nás velmi potěší i přítomnost Plačících andělů či Judoonů. Jedním ze zcela nových záporáků je pak Celestial Toymaker, kterého se zhostí skvělý Neil Patrick Harriss a na kterého se velmi těšíme.

Nově příchozím na obrázku jsou pak Wrarth Warriors, kteří se poprvé a naposledy objevili v komiksové verzi Doctora Who s názvem Doctor Who and the Star Beast. Podle komiksu se ale nejedná o právoplatné záporáky, spíše mají funkci podobnou právě Judoonů. Jedná se o typy „policistů,“ kteří po galaxii honí a zatýkají Meeps, o kterých shodou okolností víme, že se rovněž objeví (více jsme vás o tom informovali ZDE).

Na novou výroční epizodu Doctora Who se můžeme skutečně velmi těšit. Datum výroční epizody Doctora Who zatím není specifikované, pravděpodobně vyjde někdy v listopadu 2023. Zatím se můžete naladit na epizodu trailerem:

Související:

Zdroj: www.screenrant.com

-reklama-