Carolyn Dunn, americká herečka, známá především díky roli Sylvie z Vražedného pobřeží, se nikdy nedostala na vrchol kariéry v záři reflektorů. Po roli Sylvie si ještě zahrála v pár filmech a seriálech, ale od roku 2009 se po ní slehla zem. Co dělá Dunn dnes?

Carolyn Dunn chtěla být od útlého věku modelkou, měla k tomuto povolání i všechny předpoklady, a tak se už jako malá uchytila jako dětská modelka. Později v sedmdesátých letech přešla k filmové tvorbě.

Prvním filmem, kde jsme mohli herečku spatřit, byl Vedoucí místo (1985), kde se mimo jiné objevily i hvězdy jako Danny DeVito nebo Eddie Albert.

Pro herečku ale filmy nebyly až tak klíčové, jako právě seriály. Důležitý pro ni byl její debutový výstup v seriálové tvorbě Alfred Hitchcock uvádí (1988). Následně poté již zmíněná Sylvie z Vražedného pobřeží (1991).

Po roli Vražedného pobřeží se po Dunn slehla zem. Má na svém kontě sice několik snímků, např. Válka v zálivu (1998), Criss Cross (2001) atd., ale nikdy už se nevyšplhala na vrchol a působila jen v televizních filmech. Poslední film, kde jsme ji mohli jako vedlejší postavu příběhu spatřit, byl Me and Luke (2006), od té doby nedostala žádnou roli.

Dunn ani nepůsobí nikde na sociálních sítích. Od roku 2008 žije ve svém rodném městě Cape Breton, stala se terapeutkou, a dokonce se věnuje dobrovolnictví. Bývalá herečka nyní provozuje kliniku ve Whitney Pier, kde nabízí celostní terapii. Svou novou kariéru zasvětila učení a vytváření povědomí o tomto systému. Pomáhá svým klientům i s hubnutím.

Svět před kamerou se jí natolik zprotivil, že po sobě velmi dobře smazala svou digitální stopu a žije v ústraní. 18. února oslavila v rodinném kruhu dvaašedesáté narozeniny, přejeme vše nejlepší.

Zdroje: plotek.pl, csfd.cz, whatsgoinon.ca, sydneychiropractic.ca

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz